Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Eiropa

Norvēģija pastiprina Covid-19 ierobežojumus

Norvēģija pastiprinās ar Covid-19 saistītos ierobežojumus, tostarp ierobežos cilvēku skaitu ballītēs, cīnoties pret Covid-19 gadījumu skaita pieaugumu, otrdien paziņoja valdība.

Francijā slēgs naktsklubus Covid-19 izplatības dēļ

Francijas naktsklubi no šīs nedēļas nogales tiks slēgti uz četrām nedēļām, lai cīnītos pret Covid-19 gadījumu skaita pieaugumu, kura dēļ slimnīcas ir izsludinājušas ārkārtas režīmu Covid-19 slimnieku gultu straujas piepildīšanās dēļ, pirmdien paziņoja premjerministrs Žans Kastekss.

Leiena: ES ir laiks domāt par obligātu vakcināciju(6)

Eiropas Savienībai (ES) ir laiks "domāt par obligātu vakcināciju" pret Covid-19, trešdien paziņoja Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētāja Urzula fon der Leiena, vienlaikus uzsverot, ka par to izlems dalībvalstu valdības.

Lielbritānijas ārlietu ministre brīdina Krieviju(8)

Krievijas iebrukums Ukrainā būtu stratēģiska kļūda, un Lielbritānija izmantos visas tās rīcībā esošās diplomātiskās un ekonomiskās sviras, lai izvairītos no šāda scenārija, Rīgā notiekošajā NATO ārlietu ministru sanāksmē gatavojas uzsvērt Lielbritānijas ārlietu ministre Liza Trasa.

Turpinās migrantu mēģinājumi ielauzties Polijā(1)

Turpinoties migrācijas krīzei pie Polijas robežas, naktī uz otrdienu Eiropas Savienības (ES) teritorijā no Baltkrievijas mēģināja vardarbīgi ielauzties divas nelegālo imigrantu grupas, ziņo poļu amatpersonas.