Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Eiropā

Soross pārcels savas NVO no Budapeštas uz Berlīni(4)

Ungārijā dzimušais ASV miljardieris Džordžs Soross plāno pārcelt savu nevalstisko organizāciju (NVO) darbību no Budapeštas uz Berlīni pēc Ungārijas parlamenta vēlēšanām, kas nodrošinājušas premjerministra Viktora Orbāna palikšanu amatā, ceturtdien ziņoja mediji.

ES komisārs: Vācija uzņems vēl 10 000 bēgļu(4)

Eiropas Savienības (ES) programmas ietvaros Vācija uzņems vēl 10 000 Ziemeļāfrikas un Tuvo Austrumu bēgļu, ceturtdien paziņoja ES migrācijas, iekšlietu un pilsonības komisārs Dimitris Avramopuls.

Erdogans izsludina pirmstermiņa vēlēšanas(4)

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdoans trešdien izsludinājis pirmstermiņa vēlēšanas 24.jūnijā, to rīkošanu pēc nacionālistu partijas aicinājuma pārceļot par pusotru gadu agrāk.

Vācijas policija veic kratīšanas Porsche birojos(2)

Vācijas policija trešdien veikusi kratīšanu divu augsta līmeņa Vācijas luksusa automašīnu ražotāja Porsche vadītāju un viena bijušā uzņēmuma darbinieka īpašumos saistībā ar izmeklēšanu kaitīgo izmešu falsificēšanas lietā, paziņojušas prokuratūras.

Albānija vēlas ASV militāro klātbūtni

Albānija vēlas nodrošināt valstī ASV militāro klātbūtni, lai novērstu Krievijas ietekmes nostiprināšanos, otrdien paziņojusi Albānijas aizsardzības ministre Olta Džačka.