Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziemas sports

Bikše: Pēc krampjiem mugurā šķita, ka nefinišēšu(1)

Latvijas labākais distanču slēpotājs Indulis Bikše sestdien Phjončhanas olimpiskajās spēlēs 50 kilometru distancē cīnījās ne tikai ar pretiniekiem, bet arī muguras muskuļu krampjiem, tāpēc viņam vienu brīdi šķitis, ka finišu nesasniegs.

Prūsis: Melbārdis trases augšdaļā zaudē pārāk daudz

Oskara Melbārža ekipāža Phjončhanas olimpisko spēļu bobsleja četrinieku pirmajos divos braucienos trases augšdaļā zaudēja pārāk daudz, savukārt Oskara Ķibermaņa kvartetam ir problēmas ar startu, pēc sacensību pirmās dienas atzina Latvijas komandas galvenais treneris Sandis Prūsis.

Medaļas Phjončhanā: Krievu olimpiskie atlēti beidzot sagaida zeltu © DIENA(5)

Piektdien, 23. februārī, aizvadīta Phjončhanas Ziemas olimpisko spēļu sacensību 14. diena, tajā sadalot četrus medaļu komplektus un olimpisko bronzu kērlingā vīriešiem. Savu pirmo zelta godalgu divas dienas pirms spēļu beigām izcīnīja arī Olimpisko atlētu no Krievijas komanda. Kopumā sadalīti jau 90 no 102 medaļu komplektiem.

VIDEO: Zvejnieks par sajūtām Phjončhanas nobraucienā jeb desmit Gaiziņkalni

Olimpiskais reportieris Edgars Buļs ir sagatavojis jaunāko reportāžu no Phjončhanas, uz sarunu aicinot Latvijas izlases kalnu slēpotāju Kristapu Zvejnieku. Intervijā sportists stāsta par sajūtām pēc Olimpiādes un priecājas par iespēju izmēģināt spēkus Phjončhanas trasē, kur nobrauciena garums pārsniedz pat 10 Gaiziņkalnus.

Melbārdis: Sajūtas ir ļoti labas, atliek aizvadīt četrus stabilus braucienus

Latvijas bobsleja pilotam Oskaram Melbārdim pirms nedēļas nogalē gaidāmajām Phjončhanas olimpisko spēļu četrinieku ekipāžu sacensībām ir labas sajūtas kā fiziskajā, tā psiholoģiskajā ziņā, tāpēc atliek aizvadīt četrus stabilus braucienus laba rezultāta sasniegšanai, dienu pirms starta pauda sportists.

Silovs: Neatradu savu slidojumu

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs piektdien Phončhanas olimpisko spēļu sacensībās 1000 metru distancē neatrada savu slidojumu, pēc finiša atklāja sportists.