Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -5 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 7. decembris
Dzirkstīte, Anta, Antonija

Citi

Latvijas pāris pusfinālā pasaules čempionātā jauniešiem 10 dejās

Pasaules čempionātā jauniešiem (16-18 gadi) desmit dejās (5 Standartdejas+5 Latīņamerikas dejas), kas norisinājās Kazahstānas galvaspilsētā Astanā, rīdzinieki Rīgas Ernests Aksels Dimants un Marija Paščenko sasniedza pusfinālu un ieguva 12. vietu 27 pāru konkurencē, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Šurins/Meškova ieved Latviju arī Eiropas čempionāta finālā Standartdejās

Vēl vienu lielisku panākumu guvuši Latvijas dejotāji Vadims Šurins un Anastasija Meškova, kuri Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notikušajā Eiropas čempionātā Standartdejās (ST) 44 pāru konkurencē izcīnīja piekto vietu, ievedot Latviju finālā arī kontinenta čempionātā, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Pasaules čempionātā U21 Standartdejās Salaspilī divi Latvijas pāri pusfinālā, zelts Igaunijai

Svētdien Salaspilī notikušajā pasaules čempionātā Standartdejās (ST) U21 grupā pēc piecu gadu pārtraukuma Latvija bija pārstāvēta pusfinālā, par ko parūpējās Hardi Vahtra/Karīna Kārkliņa un rīdzinieki Ernests Aksels Dimants/Marija Paščenko. Par čempioniem kļuva spraigā cīņā ar Rumānijas un Armēnijas pāriem kļuva Igaunijas dejotāji Aleksejs Besonovs un Sāra Sofija Barjabina, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

FOTO: Populārais rogaininga seriāls Pilsētu leģendas noslēdzies Rīgā

Pagājušo sestdien, 4. novembrī, Rīgā pie iepirkšanās un izklaides centra AKROPOLE Alfa ar nepilnu tūkstoti dalībnieku un pieredzējušu un titulētu orientieristu panākumiem sestajā posmā Rīgas ezeru rogainings ļoti stiprā vējā un rudenīgi siltos laikapstākļos noslēdzās ceturtā sezona Baltijas valstīs lielākajam un iecienītajam rogaininga jeb komandu orientēšanās seriālam Pilsētas leģendas, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

Latvijas junioru pāris izcīna 4. vietu pasaules čempionātā Standartdejās

Svētdien Rumānijā notikušajā pasaules čempionātā Standartdejās (ST) junioriem (14-15 gadi) Latvijas dejotāji Jegors Prokins un Poļina Karimova tika pie vēl viena panākuma un ļoti spraigā cīņā ieguva 4. vietu, bet otrs Latvijas pāris Marks Morozkovs un Elza Freiberga 54 duetu vidū izcīnīja 14. vietu, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Eksperti: Pasaules kausa regbijā fināls bija likumsakarīgs; līmenis izlīdzinās

Ar Dienvidāfrikas uzvaru ārkārtīgi spraigā cīņā, pieveicot finālā Jaunzēlandi ar viena punkta pārsvaru 12:11, Francijā noslēdzies šī gada nozīmīgākais sporta notikums pasaulē – Pasaules kauss regbijā, ko Latvijas regbija līdzjutēji varēja vērot vairāk gandrīz divu mēnešu garumā Go3 Sporta kanālā, pateicoties Regbija kluba Livonia atbalstam sadarbībā ar Latvijas Regbija federāciju un Lietuvas Regbija federāciju. Latvijas regbija eksperti dalās ar savu vērtējumu par šo nozīmīgo turnīru.