Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +25 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 17. jūlijs
Aleksejs, Aleksis, Alekss

ASV

Tramps ieradies Milvokos uz republikāņu nacionālo konventu

Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps svētdien ieradies Viskonsinas štata Milvokos, lai piedalītos republikāņu nacionālajā konventā, kur viņu paredzēts oficiāli izvirzīt par Republikāņu partijas kandidātu novembrī gaidāmajās prezidenta vēlēšanās.

FIB "provizoriski identificējis" šāvēju, kurš ievainoja Trampu

ASV Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) sestdienas vakarā (svētdien pēc Latvijas laika) paziņoja, ka "provizoriski identificējis" šāvēju, kurš priekšvēlēšanu mītiņā Pensilvānijas štatā ievainoja republikāņu Baltā nama kandidātu Donaldu Trampu.

Kalifornijas ugunsgrēku dēļ sākas evakuācija © DIENA

Gandrīz 30 000 cilvēku, kuri dzīvo ASV Kalifornijas štata ziemeļu daļā, saņēmuši brīdinājumus par evakuāciju no saviem mājokļiem. Tas saistīts ar mežu ugunsgrēkiem, kas diemžēl šajā pavalstī vasarās ir diezgan ierasta parādība, raksta ziņu aģentūra AP.

Vācijas amatpersona mudina ASV demokrātus apsvērt Baidena nomaiņu

Vācijas amatpersona, kas koordinē sadarbību ar ASV, piektdien mudinājis Savienoto Valstu demokrātus apsvērt iespēju aizstāt Džo Baidenu ar citu kandidātu prezidenta vēlēšanās, šos spriedumus paužot pēc Baidena vājā snieguma nule notikušajās televīzijas debatēs.