Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

ASV

Tramps: Trieciens Irānai apturēts iespējamo upuru dēļ(15)

ASV prezidents Donalds Tramps piektdien paziņojis, ka apturējis triecienus Irānai, ņemot vērā to, ka to rezultātā varētu iet bojā 150 cilvēki, kas būtu "nesamērīgi" liels upuru skaits prettriecienam pēc bezpilota lidaparāta notriekšanas.

Tramps: Es mīlu imigrantus(1)

ASV prezidents Donalds Tramps, kurš šonedēļ oficiāli sāka pārvēlēšanas kampaņu, ceturtdien intervijā ASV spāņu valodā raidošajam kanālam Telemundo centās piesaistīt sev latīņamerikāņu balsis, paziņojot, ka mīl imigrantus.

Laikraksts: Tramps zaudē interesi par Venecuēlu(4)

ASV prezidents Donalds Tramps zaudē interesi par situāciju Venecuēlā, jo viņam apnicis gaidīt, kad opozīcija gāzīs prezidentu Nikolasu Maduro, vēsta laikraksts The Washington Post, atsaucoties uz avotiem Baltajā namā.

Tramps uzsāks kampaņu par pārvēlēšanu amatā © DIENA(7)

Pirms četriem gadiem – 2015. gada 16. jūnijā – Donalds Tramps kā Deus ex machina zelta krāsā vizuļojošā eskalatorā nobrauca Ņujorkas Trump Tower debesskrāpja vestibilā, lai, skanot Nīla Janga dziesmai Rockin’ in the Free World, oficiāli paziņotu par kampaņas uz Balto namu sākšanu.

Amatu atstās Baltā nama preses sekretāre Sandersa(3)

ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien nāca klajā ar negaidītu paziņojumu, ka mēneša beigās no amata atkāpsies Baltā nama preses sekretāre Sāra Sandersa, kas ir daudz kritizēta par savu sniegumu šajā amatā.