Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Krievija

No Krievijas aizbēgušais žurnālists: Izlūkdienestos valda bardaks(31)

"Paši grušņiki saka, ka izlūkdienests degradējas kopā ar visu valsti. Militāro izlūku sagatavotības līmenis ir kritis, daudz ir tādu, kurus paņem pazīšanās pēc – radinieki, biznesmeņu bērni, kuri vienkārši nopērk sev šo vietu. Tāpēc par vadītājiem kļūst nekompetentie cilvēki," intervijā LTV raidījumam de facto atklāj žurnālists Sergejs Kaņevs.

Peskovs: Putinam ar Trampu nav nekādu īpašu attiecību(2)

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam neesot bijis iespēju izveidot īpašas attiecības ar ASV prezidentu Donaldu Trampu, un starp abām valstīm valda "briesmīgs dialoga deficīts", ceturtdien paziņoja Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.

Sencova māsa norāda, ka Sencovs pēc badastreika pārtraukšanas var neizdzīvot(3)

Krievijā ieslodzītais ukraiņu režisors Oļehs Sencovs, kurš šomēnes pārtrauca 145 dienas ilgo badastreiku, var neizdzīvot, jo viņa veselība ir smagi iedragāta, otrdien paziņojusi Sencova māsa Natālija Kaplana. "Gandrīz visi viņa orgāni ir smagi bojāti, tostarp aknas, sirds un smadzenes," žurnālistiem pastāstīja Kaplana.

Aizdomas par "grēkāzi" Soyuz avārijā(6)

Raķetes Soyuz avāriju pēc pacelšanās no Baikonuras kosmodroma Kazahstānā varētu būt izraisījusi kļūme ar raķetes pirmās pakāpes piropatronu, piektdien pavēstīja par katastrofas izmeklēšanu informēts avots.

Ziemeļkorejas līderis apmeklēs Krieviju(1)

Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins drīzumā apmeklēs Ziemeļkoreju, bet tās līderis Kims Čen Uns dosies vizītē uz Krieviju, pirmdien paziņoja Dienvidkorejas prezidents Muns Džē Ins.

Aptauja: Putinam piecos gados zemākais reitings © DIENA(4)

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam pašlaik ir piecos gados zemākā tautas uzticība. Atbalsts Putinam nu ir aptuveni tajā līmenī, kāds tas bija pirms Krimas aneksijas 2014. gadā, atklāj neatkarīgā Levada centra jaunākā pētījuma rezultāti.

Putins paraksta likumu par pensiju reformu(3)

Krievijas prezidents Vladimirs Putins trešdien parakstījis likumu par pensionēšanās vecuma paaugstināšanu, kuru tikai dažas stundas iepriekš apstiprināja parlamenta augšpalāta.

Krievija gatava rakt bedres Maķedonijas ceļā uz NATO(11)

Krievija piedraudējusi izmantot savas veto tiesības ANO Drošības padomē, lai bloķētu Maķedonijas nosaukuma maiņu saskaņā ar vienošanos, ko šī valsts noslēgusi ar Grieķiju. Jāatgādina, ka valsts nosaukuma maiņa uz Ziemeļmaķedoniju būtu kompromiss ar Grieķiju, kura līdz šim traucējusi Maķedonijas uzņemšanu Eiropas Savienībā un NATO. Tā kā Krievija ir ieinteresēta spriedzes saglabāšanā Balkānu reģionā un nevēlas pieļaut tālāku NATO paplašināšanos, tā brīdinājusi, ka var izmantot savas veto tiesības un bloķēt procesu par Maķedonijas nosaukuma maiņu.