Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +26 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 17. jūlijs
Aleksejs, Aleksis, Alekss

Iespēja laimēt divus ielūgumus uz koncertu Upē naktī pīles kliedz leģendārā aktiera Edgara Liepiņa manierē © DIENA

Par godu Edgara Liepiņa (1928–1995) 95 gadu jubilejai 2. augusta vakarā plkst. 19.00 Saulkrastu estrādē izskanēs koncerts Upē naktī pīles kliedz, kurā piedalīsies šarmantais aktieris Edgars Pujāts un viņa dēls – dziedātājs Kristaps Pujāts. Pēc koncerta zaļumballi spēlēs grupa Pipari. Portāla Diena.lv lasītājiem, atbildot uz dažiem vienkāršiem jautājumiem, ir iespējams laimēt ielūgumus uz šo pasākumu!

Zīmols Laima radījis jaunu tumšās šokolādes līniju

Saldumu zīmols "Laima" ir radījis jaunu tumšās šokolādes "Lukss" līniju, izstrādājot jauna dizaina iepakojumus, kurus no vēsturiskajiem arhīviem punktošanas tehnikā digitāli iedzīvinājusi latviešu grafikas dizainere Maija Rozenfelde.

Pasaules slavenības aicina skatītājus ļauties unikālam vizuālam ceļojumam

Ikvienam ir nepieciešams atelpas brīdis no ikdienas stresa un haosa. Latvijā pieejams jauns seriāls "Mierīgā pasaule" – tā ir unikāla, vēl nebijuša formāta pārraide, kurā hipnotizējoši kadri un pasaules slavenāko aktieru balsis piedāvā iespēju atslābināties. "Mierīgā pasaule" piektās sērijas centrā ir latvietis, kurš ar mērķi piepildīt bērnības sapni, ir atradis mieru dabas lēnajā un līdzsvarotajā ritmā, grebjot kanoe laivu no liela, bet pakļāvīga koka Latvijas mežos. Sēriju ierunājis slavenais aktieris Kianu Rīvss.

Samanta Tīna jaunā ampluā izdod dziesmu Femme Fatale

Pavisam jaunā ampluā dziedātāja Samanta Tīna prezentē jaunu dziesmu Femme Fatale no rudenī gaidāmā albuma un tās videoklipu. Ar šo singlu Femme Fatale, kas apzīmē liktenīgo sievieti, kura mīt mūsos katrā, Samanta aicina sievietes būt sev pašām, laiku pa laikam ļaujoties būt meitenīgi rotaļīgām, un priecāties par dzīvi.

Vietām Latvijas mežos sākušas augt sēnes

Pēc lietus pēdējās dienās vietām Kurzemē un Vidzemē sēņotāji jau salasījuši šīs sezonas pirmās gailenes, aģentūrai LETA apliecināja Latvijas Nacionālā dabas muzeja mikoloģe Inita Dāniele.

Par 2023.gada dzīvotni pasludina kritalu

Par 2023.gada dzīvotni Latvijas Dabas fonds (LDF) ir izvēlējies kritalu, kas ir mežā guļošs, atmiris koks un ir viens no nozīmīgākajiem dabiskas meža struktūras elementiem, kam ir neaizstājama loma dzīvības daudzveidības nodrošināšanai mežā.