Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Cits

Ziemeļkoreja Trampam pārmet blefošanu un liekulību(5)

Ziemeļkoreja pirmdien ASV prezidentu Donaldu Trampu apsūdzēja blefošanā un liekulībā, kā arī nodēvēja Baltā nama saimnieku par "vecu vīru, kuram zudusi pacietība", Phenjanai pastiprinot spiedienu pret Vašingtonu iestigušo kodolsarunu dēļ.

Vulkāna izvirdumā Jaunzēlandē gājuši bojā pieci cilvēki

Tūristu iecienītajā Jaunzēlandes Vaita salā pirmdien noticis vulkāna izvirdums, kurā gājuši bojā pieci cilvēki un vairāki ievainoti, paziņojusi policija, vienlaikus atzīstot, ka izredzes atrast citus izdzīvojušos, kas šobrīd tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem, sarūk.

Ugunsgrēkā rūpnīcā Deli vairāki desmiti bojāgājušie(1)

Vismaz 43 cilvēki svētdien gājuši bojā ugunsgrēkā rūpnīcā Indijas galvaspilsētā Deli. Lielākā daļa bojāgājušo bija strādnieki, kas gulēja dažādās vietās četrstāvu ēkā šaurā ieliņā Anadžmandi rajonā, informēja Deli policijas pārstāvis Mandīps Sings Randava. Rūpnīca atrodas senā Deli rajonā, kur šaurās ieliņās cieši viena pie otras izvietotas dažādas ražotnes un noliktavas.

PVO: Pērn no masalām miruši 140 000 cilvēku(4)

Nepietiekamas vakcinācijas dēļ pagājušajā gadā pasaulē no masalām mirušo skaits pieaudzis līdz 142 000, kas ir par teju 15% vairāk nekā iepriekšējā gadā, paziņojusi ANO Pasaules veselības organizācija (PVO).

Ziemeļkoreja draud atsākt Trampa saukšanu nievājošos vārdos(4)

Ziemeļkoreja ceturtdien brīdināja, ka tā atsāks ASV prezidenta Donalda Trampa saukšanu par ''prātu izkūkojušu veci" un citos nievājošos vārdos, ja viņš turpinās lietot provokatīvus izteicienus, tostarp dēvējot Ziemeļkorejas līderi Kimu Čen Unu par "raķešu vīriņu".

Pabeigta ASV spēku izvešana no Sīrijas ziemeļaustrumiem(3)

ASV ir pabeigušas savu spēku izvešanu no Sīrijas ziemeļaustrumiem, pēc to pārdislocēšanas un samazināšanas izvietojot aptuveni 600 karavīrus daudz stabilākās pozīcijās citviet valstī, paziņojis ASV aizsardzības ministrs Marks Espers.

Sidneju ugunsgrēku dēļ pārņēmusi gaisa piesārņojuma krīze

Austrālijas savvaļas ugunsgrēki radījuši bezprecedenta piesārņojumu Sidnejā un valsts austrumu krastā, ceturtdien pavēstīja amatpersonas. Iedzīvotāji sūrojas par dūmu un putekļu kairinājumu acīm, turklāt pieaudzis sūdzību skaits par elpošanas ceļu problēmām.