Laika ziņas
Šodien
Migla

Zemgus Zaharāns

CSDD slaucēji(11)

Viena no visvairāk pelnošajām valsts kapitālsabiedrībām ir Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD). Tās 2017. gada neto peļņa ir 3 773 020 eiro.

Simtgades premjers

Valsts prezidents Raimonds Vējonis nosaucis termiņu – 21. novembris –, līdz kuram dod iespēju Jānim Bordānam sastādīt valdību. Tātad uz 18. novembra svinībām var posties pagaidu valdības vadītājs Māris Kučinskis?

Zvērests

Deputāta zvēresta nolasīšana – satraukuma pilns brīdis politiķiem, īpaši tiem, kuri Saeimā ievēlēti pirmoreiz, un tādu šoreiz ir neparasti daudz.

Pieprasa atklātību

Lai saņemtu Mežaparka estrādes tāmi, LTV raidījums Aizliegtais paņēmiens vērsīsies tiesā. Mērķis ir panākt, lai visu valsts un pašvaldību konkursu uzvarētāju darbu tāmes tiktu publicētas internetā.

Kaut kas jānogriež

Par vienu no galvenajām sava darba prioritātēm partijas, kas pošas veidot nākamo valdību, nosauc administratīvo teritoriālo reformu un pašvaldību skaita mazināšanu.

Cīņa ar ēnām(8)

Nedēļas sākumā daudzus pārsteidza ziņa, ka aptuveni 1,4 miljonus eiro, ko Finanšu ministrija šogad nav iztērējusi ēnu ekonomikas apkarošanai, iecerēts piešķirt baznīcām.

Muša zupas katlā(4)

Būdams pārliecināts, ka bez Jaunās konservatīvās partijas nākamo valdību neizveidos, tās līderis Jānis Bordāns aizvien kategorisks par ZZS atstāšanu opozīcijā.

Dzirnavnieks — narkobarons(4)

Iedomājoties, ka dārzā augošas kaņepes var saturēt narkotiskas vielas, policija kādas pensionāres dārzā novākusi 363 šos augus. Narkotikas neatrada, nu pārmet, ka sieviete nespēj uzrādīt, kur ņēmusi sēklas.

Sigulda — zelta rudens īpašniece

Lapkoku mežu un kalnainu ainavu Latvijā ir pārpārēm, taču, spriežot pēc apmeklētāju pūļiem, tikai Sigulda ir nostiprinājusi sevi kā vienīgo zelta rudens īpašnieci.

Vēlēšanu iecirkņi ārvalstīs

Šoreiz ir rekordliels vēlēšanu iecirkņu skaits ārvalstīs – 121 iecirknis 45 valstīs. Vēlēšanu iecirkņi ārvalstīs ierīkoti gan biedrības namos un tautiešu centros, gan privātīpašumos.

Svētdienas - mīļākās dienas(6)

Uz apšaudes vietu Aizputē tika izsaukta Valsts policijas ekipāža no Grobiņas, jo, kā izrādās, vietējais Valsts policijas iecirknis svētdienās nestrādā.

Klasisks vēlēšanu grābeklis(1)

Daudzkārt jau uz priekšvēlēšanu solījumu grābekļa kāpts, taču tāpat joprojām ir cerība, ka pēc šīm vēlēšanām jau nu gan būs labāk, jo... solījumi šķiet tik pārliecinoši.

Cietais cepumiņš Junkers(3)

ASV prezidents Donalds Tramps Eiropas Komisijas prezidentu Žanu Klodu Junkeru nodēvējis par "cietu cepumiņu", kurš padevies ASV spiedienam pārrunāt tirdzniecības līgumu.

Eksporta modeļi diasporai(2)

Daudziem ir pārsteigums, ka politiķi ārzemēs rīkotajās priekšvēlēšanu debatēs ir dāsnāki ar solījumiem nekā līdzīgos pasākumos Latvijā.

Autobraucējs - prioritāte Rīgā(6)

Rīgas domes Satiksmes departaments turpina pārsteigt, ielu pārbūvēs pamatā ņemot vērā autobraucēju intereses un pilnīgi ignorējot gan gājējus, gan velosipēdistus.

Zemessarga lukturītis(9)

Vērīgi zemessargi esot pamanījuši, ka viņiem izdodamo lukturīšu cena par 50 eiro atšķiras no analoga, ko var iegādāties mazumtirdzniecības veikalā.

Politisko reklāmu rudens laiks

Tuvojoties rudenim, gan politisko reklāmu, gan arī sēņu kļūst aizvien vairāk. Pieprasījums pēc tā tikai visai atšķirīgs.

Tirgus sporta spēļu čempioni(1)

Kā liecina amatpersonas deklarācija, Rīgas domnieks, bijušais olimpietis, kanoe airētājs Jefimijs Klementjevs Rīgas Centrāltirgū strādājis par direktora vietnieku sporta jomā.

Pāri tūkstotim(3)

Šā gada otrajā ceturksnī, salīdzinot ar 2017. gada otro ceturksni, mēneša vidējā bruto darba samaksa sasniedza 1004 eiro par pilnas slodzes darbu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.

Pa straumi

Centieni laikus pabrīdināt premjeru, ka viņa politiskajam domubiedram draud nepatikšanas, liek domāt, ka KNAB priekšnieks Jēkabs Straume gatavs laipot starp dažādām interesēm, lai tikai noturētos krēslā.

Interneta troļļi(2)

Facebook paziņojis par 652 lapu, grupu un kontu slēgšanu sociālajos tīklos Facebook un Instagram, pēc izpētes secinot, ka tos veidojuši un uztur tā dēvētie interneta troļļi.

Sarkanā līnija Mamikins(15)

Latvijas Krievu savienībai neesot sarkano līniju, ko nevarētu pārkāpt, tā gatava sadarboties ar visiem politiskajiem spēkiem, ja tiks ievēlēta 13. Saeimā, paudis šīs partijas premjera kandidāts Andrejs Mamikins.

Laikrāžu griešanas murgs drīz beigsies(11)

Beidzot tas murgs ar pulksteņu pagriešanu beigsies! – tā bija viena no biežākajām reakcijām, uzzinot par valdības izvēli atteikties no pārejas uz ziemas laiku.