Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā 0 °C
Apmācies
Trešdiena, 21. februāris
Eleonora, Ariadne

Zemgus Zaharāns

Navaļnijs un Putins

Starptautiskā sabiedrība asi nosoda Krievijas režīmu, akcentējot Kremļa atbildību par cietumā ieslodzītā Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija nāvi.

Trampa rotaļas ar NATO

Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps, kurš ir ticamākais Republikāņu partijas kandidāts rudenī gaidāmajās prezidenta vēlēšanās, paziņojis, ka mudinātu Krieviju uzbrukt NATO dalībvalstij, kas nepiešķir pietiekami daudz līdzekļu aizsardzībai.

Vēlirciemā autobuss nepietur

Sabiedrībā pieaug sašutums par jauno kārtību, ka pasažieru autobusi nestājas katrā pieturā reģionā, pat ja šoferiem tiek lūgts izlaist pasažieri. Zemgus Zaharāna zīmējums

Uz ASV un Meksikas robežas

Iekļūt ASV no Meksikas un krūmos iemest... Latvijas pilsoņa pasi. Šādus kadrus var redzēt ASV raidījuma 60 minūtes ziņojumā par robežpārkāpējiem, kuri caur Meksiku iekļūst ASV, ziņo lsm.lv. Zemgus Zaharāna zīmējums.

Pār sarkano telefonā

Rīgas ielās pēdējā laikā biežāk vērojama automašīnu iebraukšana krustojumā ne tikai pie dzeltenās, bet pat pie sarkanās luksofora gaismas, pēc principa "neesam izlepuši – kāda gaisma deg, pie tādas braucam". Blondīne pie stūres: "Man nav laika vērot gaismas, svarīga īsziņa frizierim jāraksta!"

Inflācija aptiekā

49% Latvijas iedzīvotāju par svarīgāko problēmu valstī uzskata inflāciju un dzīves dārdzību, liecina Eirobarometra 2023. gada rudens aptauja, ziņo Leta.

BIO šķirošana

Rīdziniekiem no 1. marta pie daudzdzīvokļu mājām, kurās ir vairāk nekā desmit dzīvokļu, būs jāuzstāda bioloģisko atkritumu šķirošanas konteineri. Laba ziņa bomžiem: "Mums būs jāšķiro mazāk, lai tiktu pie pārtikas!"

Krievijas propagandas tanks

Krievijas diktators Putins būtiski aktivizējis senos Kremļa informācijas jomas centienus radīt priekšnosacījumus eskalācijai pret Baltijas valstīm, uzskata ASV Kara studiju institūta analītiķi. Zemgus Zaharāna zīmējums.

EP vēlēšanu akcija

Iedzīvotājus jāaicina izmantot pilsoniskās tiesības ietekmēt ES dienaskārtību, piedaloties Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās, atzinuši Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs un EP priekšsēdētāja Roberta Metsola.

Sasildīt jaunos vilcienus

Jaunos Škoda Group elektrovilcienus janvāra sākuma lielajā aukstumā pasažieri dabūja gaidīt stundām ilgi to tehnisko nepilnību dēļ. Progresīvo satiksmes ministrs Kaspars Briškens mēģina sasildīt vilcienus: "Globālās sasilšanas apsolījums mūsu partijas programmā būs kardināli jāpārskata..."

Labā pasu cena

Pēc sabiedrības asās kritikas saņemšanas par iecerēto divkāršu valsts nodevas par pasi palielināšanu atbildīgie vienojušies cenu celt tikai par četriem eiro.

Otrie aiz Spānijas

Latvija ir otrā lielākā Krievijas lauksaimniecības un pārtikas produktu importētāja ES aiz Spānijas, liecina Zemkopības ministrijas sagatavotais ziņojums. Zemgus Zaharāna zīmējums

Putina salūts

Pat gadu mijā Krievija agresīvi turpināja apšaudīt Ukrainas apdzīvotās vietas ar dažāda veida raķetēm un citu munīciju. Zemgus Zaharāna zīmējums.

Jaunais Zaļā pūķa gads

2024. gads pēc ķīniešu kalendāra ir Zaļā koka pūķa gads, kas simbolizē spēku, enerģiju un drosmi. Lai ikvienam izdodas nesastapt nepareizo Zaļo pūķi!

Navaļnijs un Santa aiz Polārā loka

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kura atrašanās vieta nebija zināma divas nedēļas, pārvests uz koloniju Arktikā, pirmdien paziņojusi opozicionāra preses sekretāre Kira Jarmiša, informē LETA. Zemgus Zaharāna zīmējums

Zilonis un muša, Sadales tīklu tarifu cenu samazinājums

No 2024 .gada 1. janvāra samazināsies elektroenerģijas sadales un pārvades tarifi, aģentūru LETA informēja nozares uzraugi. Pēc piedzīvotā tarifu milzu lēciena iepriekš šis mazinājums šķiet niecīgs.

Banku peļņa iet kosmosā

Latvijas banku sektors šogad deviņos mēnešos strādāja ar peļņu 564,406 miljonu eiro apmērā, kas ir 2,6 reizes vairāk nekā 2022.gada attiecīgajā periodā, ziņo LETA. Zemgus Zaharāna zīmējums.

Saldus brieži organizē aizsardzību pret safari

Reaģējot uz sociālajos tīklos izplatīto Saldus pusē uzņemto video, kurā redzams, ka no braucošas automašīnas tiek šauts pa briežiem, Valsts policija ir noskaidrojusi notikuma vietu un iesaistītās personas un sākusi kriminālprocesu. Portāls Delfi raksta, tā rīcībā ir neoficiāla informācija, ka briežu šaušanu no automašīnas pastrādājuši mednieki no kolektīva Jaunmuižas mežrags. Saldus brieži organizē aizsardzību pret safari:"Paļausimies uz likuma spēku vai paši uz saviem spēkiem?"

Stresa līmeņrādis

Ekonomiskā situācija valstī un karš Ukrainā palielinājusi Latvijas iedzīvotāju stresa līmeni, liecina VK un LATO veiktā aptauja. 62% respondentu norādījuši, ka stresa līmeni palielinājusi ekonomiskā situācija, bet 65% –, ka karš Ukrainā.

Putina olimpiskie riņķi

Starptautiskā Olimpiskā komiteja atļāvusi Krievijas un Baltkrievijas sportistiem nākamgad Parīzes olimpiskajās spēlēs piedalīties kā neitrāliem atlētiem. Lēmums guvis plašu nosodījumu. Zemgus Zaharāna zīmējums

Ceļojuma sponsors

Mamikins priecājas par Latvijas birokrātiju: "Vislabākā ceļojumu apdrošināšana pasaulē!" Uz Krieviju aizbēgušais ekspolitiķis, prokremliskais aktīvists Andrejs Mamikins pusotru gadu no Latvijas Valsts darba inspekcijas saņēmis naudas maksājumus par atrašanos dīkstāvē, iestādē faktiski nestrādājot.

Pirmie planētas glābšanā

Saeima konceptuāli atbalstījusi valdības virzītos grozījumus Dabas resursu nodokļa likumā, kas paredz ar nākamo gadu atsevišķās jomās būtiski palielināt dabas resursu nodokļa likmi. Zemgus Zaharāna zīmējums.

Helikoptera nauda

Atbalstu plānots maksāt gandrīz visiem no vairāk nekā 120 000 hipotekāro kredītu ņēmēju, ziņoja LTV raidījums De facto. Zemgus Zaharāna zīmējums.

Baro sniega tīrītājus

Latvijā savas tiesības pieteikusi ziema ar bagātīgu sniega devu, jau atkal radot izaicinājumus ielu un autoceļu uzturētājiem.

VUGD džipi

30 apvidus auto konkursā ar vienu pretendentu – VUGD vadītājiem un "ūdens nogādāšanai", ziņo LTV raidījums Kas notiek Latvijā?.