Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Aktuālie piedāvājumi

Ikmēneša Dienas draugu kinoseansi

Iespēja katru mēnesi pieteikties aktuālajam Dienas draugu kinoseansam kinoteātrī Kino Citadele

Laikraksta lasītāju īpašais kinoseanss. Katru mēnesi cita aktuālā filma, kinoseansa datums tiek izziņots atsevišķi. Nākošais kinoseanss 27. martā. Biļešu skaits ierobežots.

draugukino.diena.lv

Par mīlestību

15% atlaide biļetēm uz izrādi 30. martā plkst. 14.00 Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē Lielais dzintars Radio ielā 8 Liepājā, iegādājoties tās Liepājas teātra un Biļešu paradīzes kasēs

www.liepajasteatris.lv

Ar vienu Dienas Drauga karti iespējams iegādāties 2 biļetes  

Skatīt

IVANOVS

30% atlaide biļetēm uz izrādi 10. aprīlī plkst. 19.00 Dailes teātrī Brīvības ielā 75 Rīgā, iegādājoties tās Dailes teātra un Biļešu paradīzes kasēs  

www.dailesteatris.lv

Ar vienu Dienas Drauga karti iespējams iegādāties 4 biļetes 

Skatīt

Maģiskā radio tūre

15% atlaide biļetēm uz čellu trio koncertiem, iegādājoties tās Biļešu paradīzes kasēs:

22. martā plkst 19.00 Vidzemes koncertzālē Cēsis Raunas ielā 12,
6. aprīlī plkst 19.00 Kultūras centrā Siguldas devons Pils ielā 10,    
14. aprīlī plkst 17.00 koncertzālē Lielais dzintars Radio ielā 8 Liepājā, 
17. maijā plkst 19.00 Latgales vēstniecībā Gors Pils ielā 4 Rēzeknē 
 

www.melo-m.lv

Skatīt

The Sounds of Boney M 

20% atlaide biļetēm uz koncertu 26. aprīlī plkst. 19.00 Rīgas Kongresu namā Kr. Valdemāra ielā 5, iegādājoties tās Kongresu nama un Biļešu servisa kasēs  

 

Skatīt

Kultūra

BEZMAKSAS IEEJA UZ IZSTĀDĒM

No 21. februāra līdz 31. martam izstāžu cikls:

Kvantu matu implanti    
Amandas Ziemeles personālizstāde   

Safeporting  
Santas Frances personālizstāde 

Eižens Bergs. Neatklātais literatūras avangards (Kim? Open Call 2019 ieguvējs)
Kuratore Laura Brokāne

Sporta ielā 2 k-1 Rīgā | 29600916 | www.kim.lv

 

Skatīt

Par Dienas Draugu programmu

Kas ir Dienas Draugu programma
Tā ir uzticīgāko laikraksta Diena abonentu priekšrocību programma, kura darbojas kopš 2009. gada marta, dodot iespēju lojālajiem abonentiem izmantot dažādus īpašus piedāvājumus, atlaides un pārsteigumus.

Ko piedāvā Dienas Drauga karte
Dienas Draugu programmā ir pastāvīgie piedāvājumi, kas ir spēkā visu gadu, un dažādi mēneša aktuālie piedāvājumi, par kuriem visa informācija atrodama laikrakstā Diena vai šeit.

Kas saņem Dienas Drauga karti
Dienas Drauga karti iespējams saņemt laikraksta Diena abonentiem, kuri abonē laikrakstu vismaz 6 mēnešiem vai izmanto automātisko norēķinu veidu no sava bankas konta.

Lai pieteiktos laikraksta abonementam un Dienas Drauga kartei, aicinām zvanīt Abonentu servisam pa tālr. 67000624 vai rakstīt e-pastu: abonesana@dienasmediji.lv.

Kā saņemt Dienas Drauga karti
2019. gada kartei bez maksas varēja pieteikties līdz š.g. 18. februārim. Visa gada garumā kartei iespējams pieteikties par maksu (EUR 3), rakstot uz e-pastu abonesana@dienasmediji.lv​ vai zvanot pa tālruni 67000624.

Veicot EUR 3 rēķina apmaksu par karti, ko veido tās tehniskās izmaksas, to iespējams saņemt nākamajā mēnesī pēc pieteikšanās. Karte tiek nosūtīta uz adresi, kur tiek piegādāts laikraksta abonements vai citu adresi, ja par to tiek informēts kartes pasūtīšanas laikā.

2019. gada kartes derīguma termiņš: 2020. gada 15. marts.

Kad saņemsiet savu Dienas Drauga karti
Ja 2019. gada karte tika pieteikta līdz 18. februārim, tā tiks izsūtīta uz abonenta pasta adresi līdz 15. martam. Tie Dienas Draugi, kuri kartei pieteikušies pēc 18. februāra un apmaksās rēķinu 3 EUR vērtībā, karti saņems nākamajā mēnesī pēc pieteikuma.

Kā kļūt par Dienas Drauga kartes sadarbības partneri
Par Dienas draugu programmas sadarbības partneri var kļūt jebkurš uzņēmums, kurš piedāvā kultūras vai izklaides pasākumus un vēlas piedalīties ar savu piedāvājumu laikraksta Diena lojālo abonentu programmā, piešķirot īpašas priekšrocības savam pakalpojumam!

Sīkāku informāciju par sadarbību Dienas draugu programmas ietvaros var uzzināt, rakstot uz e-pasta adresi: draugi@dienasmediji.lv vai zvanot mārketinga nodaļas projektu vadītājai Dinai Līcei pa tālruni 67063155.

Par kartēm 2019. gadam

Arī jaunajiem laikraksta abonentiem vai tiem, kuri iepriekšējos gados neizmantoja Dienas Drauga kartes iespējas, – ir iespēja kļūt par pilntiesīgiem Dienas draugiem un pieteikties savai personalizētajai Dienas Drauga kartei!

Piesakies kartei
Ja esi abonējis laikrakstu vismaz sešiem mēnešiem vai izmanto regulāro rēķinu apmaksas pakalpojumu visa gada garumā, iespējams pieteikties 2019. gada kartei zvanot pa tālruni 67000624 (klientu servisa tālrunis), rakstot uz e-pastu draugi@dienasmediji.lv. Visiem, kuri pieteikušies jaunajai kartei pēc 18. februāra, tā tiek izgatavota par maksu - 3 EUR.

Dienas Drauga kartes derīguma termiņš
2018. gada Dienas Drauga karte ir derīga līdz 2019. gada 15. martam un ar to var izmantot aktuālos piedāvājumus līdz 2019. gada 15. martam, savukārt no 15. marta piedāvājumiem var pieteikties tikai jaunās 2019. gada kartes īpašnieki, kuru kartes derīguma termiņš ir aktīvs līdz 2020. gada 15. martam

Ja esi pieteicis, bet jauno Dienas Drauga karti neesi saņēmis līdz 2019. gada 15. martam
Informē par to klientu servisu pa tālruni 67000624 vai raksti e-pastu uz abonesana@dienasmediji.lv

Sīkāku informāciju par sadarbību Dienas draugu programmas ietvaros var uzzināt, rakstot uz e-pasta adresi: draugi@dienasmediji.lv vai zvanot mārketinga nodaļas projektu vadītājai Dinai Līcei pa tālruni 67063155.