Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Akcija ir noslēgusies!

PAR AKCIJU

Abonē jebkuru laikraksta Diena komplektu vismaz sešiem mēnešiem un dāvanā saņem divus ielūgumus* uz šovu Pastaiga ar dinozauriem 2. oktobrī Arēnā Rīga!

Akcijas** komplektā ietilpst:

  • Jebkura laikraksta Diena komplekta abonements vismaz 6 mēnešiem
  • 2 ielūgumi uz šovu Pastaiga ar dinozauriem šā gada 2. oktobrī Arēnā Rīga

Noformē abonementu līdz 14. septembrim, zvanot klientu servisam pa tālruni 67 000 624, e-pastā [email protected], abone.diena.lv, norādot akcijas paroli "Pastaiga ar dinozauriem" vai piesaki abonementu, aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT.

Ielūgumus būs iespēja saņemt e-pastā un tos saņems tie abonenti, kuri būs noformējuši abonementu, kā arī apmaksājuši rēķinu līdz 14. septembrim.

*Ielūgumu skaits ierobežots.

**Lai piedalītos akcijā, pasūtītais abonements jāapmaksā ne vēlāk kā 7 (septiņu) kalendāro dienu laikā no pasūtījuma veikšanas un rēķina saņemšanas.

Piesakoties akcijai, pieteicējs sniedz piekrišanu SIA Izdevniecība Dienas Mediji (datu pārzinis) fiziskās personas datu apstrādei, lai nodrošinātu abonementa un tā rēķina noformēšanu, kā arī pasūtījuma apkalpošanu. Datu labošanu vai dzēšanu var veikt zvanot SIA Izdevniecība Dienas Mediji klientu servisam uz 67 000 624, vai rakstot uz e-pastu - [email protected].

ABONĒŠANAS KOMPLEKTI UN CENAS

DIENAS PAMATKOMPLEKTS

Laikraksts Diena katru darbdienu kopā ar TV un radio programmu ceturtdienās

Abonēšanas cena 6 mēnešiem:

EUR 49.86 

DIENAS PILNAIS KOMPLEKTS

Laikraksts Diena katru darbdienu kopā ar TV un radio programmu, kā arī kultūras un izklaides izdevumu KDi ceturtdienās un žurnālu SestDiena piektdienās

Abonēšanas cena 6 mēnešiem: 

EUR 75.39 

DIENAS PAMATKOMPLEKTS + KDi

Laikraksts Diena katru darbdienu kopā ar TV un radio programmu, kā arī kultūras un izklaides izdevumu KDi ceturtdienās 

Abonēšanas cena 6 mēnešiem:

EUR 63.79

DIENAS PAMATKOMPLEKTS + ŽURNĀLS SESTDIENA

Laikraksts Diena katru darbdienu kopā ar TV un radio programmu ceturtdienās un žurnālu SestDiena piektdienās

Abonēšanas cena 6 mēnešiem: 

EUR 63.79 

NEDĒĻAS NOGALES KOMPLEKTS

Laikraksts Diena ceturtdienās un piektdienās kopā ar TV un radio programmu, kā arī kultūras un izklaides izdevumu KDi ceturtdienās un žurnālu SestDiena piektdienās

Abonēšanas cena 6 mēnešiem: 

EUR 75.39 

 

PAR ŠOVU

Pastaiga ar dinozauriem – arēnas šovs, kas veidots, balstoties uz pasaules slavu iemantojušā televīzijas BBC dokumentālo seriālu Walking with Dinosaurs, rudenī atgriežas Latvijā. Šovs, ko jau redzējuši vairāk nekā 9 miljoni cilvēku visā pasaulē, 1. un 2. oktobrī norisināsies Arēnā Rīga.

Šovs, kas paspējis apceļot visu pasauli, viesojoties vairāk nekā 250 pilsētās, sniedzot vairāk nekā 2000 šovus, iepriecinot vairāk nekā 9 miljonus cilvēku, 2018. gada jūlijā uzsāks pasaules tūri Lielbritānijā un pēc tam dosies ceļojumā, viesojoties daudzās Eiropas arēnās, arī Latvijā. Arēnas šovs Pastaiga ar dinozauriem ir mūsdienīgs, aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, ieguldot tajās vairāk nekā 20 miljonus dolāru, lai kļūtu vēl lielāks un labāks – labākais dinozauru šovs pasaulē.

Uzlabotais šovs demonstrēs iespaidīgus un krāsainus dinozaurus, kas veidoti, balstoties uz jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem, tostarp dažu sugu spalvām. Šovu Pastaiga dinozauriem veidojuši Global Creatures. Stundu un četrdesmit minūtes garais šovs atspoguļo dinozauru evolūciju ar gandrīz kinogrāfisku reālismu. Arēnas izrādē ir ainas, kur ir redzama dinozauru mijiedarbība, kā attīstījās plēsīgie dinozauri, lai varētu pārvietoties uz divām kājām, kā zirnekļi atvairījās no daudzveidīgajiem plēsējiem. Šova galvenie varoņi ir reāla izmēra dinozauri savā reālajā vidē, kur redzami cīņas skati, kustības, emocijas un dzirdamas skaņas.

Vairāk par šovu uzzini ŠEIT!

Publicitātes foto