Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +11 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 4. jūnijs
Sindija, Sintija, Elfrīda

Novados

FOTO: Siguldā jauns pārvads pār dzelzceļu un drošāka satiksme gājējiem

Siguldā uz Vidzemes šosejas (A2) (49,9. km) pilnībā pārbūvēts pārvads pār dzelzceļu. Izbūvēta arī gājēju un velobraucēju infrastruktūra ar apgaismojumu, kas būtiski uzlabo mazāk aizsargāto satiksmes dalībnieku drošību Siguldā – abas dzelzceļa puses tagad ir droši un ērti sasniedzamas gan kājāmgājējiem un velobraucējiem, informē Latvijas valsts ceļi.

No amata gāž Valkas mēru Kraukli

Šodien ārkārtas domes sēdē ar astoņām balsīm no Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja amata atbrīvots ilggadējais vadītājs Vents Armands Krauklis (Vidzemes partija).

Ugunsgrēkā Bauskā gāja bojā cilvēks

Aizvadītajā naktī Bauskā degusi divstāvu neapsaimniekota ēka 320 kvadrātmetru platībā, un tajā atrasts bojāgājis cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Otrā pasaules kara beigu pieminētāji Daugavpilī ziedus liek atļautajās vietās

Otrā pasaules kara beigu pieminētāji Daugavpilī 9.maijā ziedus liek atļautajās vietās, kurās atrodas karā kritušo kapavietas, liecina ieraksti sociālajos tīklos, tomēr saistībā ar 9.maija svinētāju tradīcijām policija ir konstatējusi vairākus pārkāpumus, vismaz vienu no tiem arī Latvijas otrajā lielākajā pilsētā.

Krāslavā uz Daugavas salas atrasti vismaz 200 miruši putni

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) saņēmis informāciju no ornitologiem par vismaz 200 mirušiem ķīriem uz salas Daugavā, Krāslavas pilsētā. Pirmdien PVD inspektori laboratoriskajām pārbaudēm uz putnu gripu nosūtījuši 15 mirušo putnu paraugus. Tāpat tiek pārbaudīta informācija un ņemti paraugi vēl vairākās Latvijas vietās, no kurām pienākušas ziņas par mirušiem savvaļas putniem.