Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +23 °C
Skaidrs
Trešdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Ziņas

Ap 1100 Krievijas pilsoņiem procesā ir VSAA maksājumu pārtraukšana

Ap 1100 Krievijas pilsoņiem procesā ir Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) maksājumu pārtraukšana, ņemot vērā, ka viņiem anulēta pastāvīgā uzturēšanās atļauja Latvijā, šodien Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdē norādīja labklājības jomas atbildīgo institūciju pārstāvji.

Siliņa: Ukrainai pēc uzvaras jākļūst par NATO dalībvalsti

Latvija attīsta savas aizsardzības spējas, un gatavojas vēl plašākai NATO sabiedroto spēku uzņemšanai savā teritorijā, lai kopīgi aizsargātu katru NATO teritorijas centimetru, trešdien pēc tikšanās ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu uzsvēra Latvijas Ministru prezidente Evika Siliņa (JV).

No 2024.gada pakāpeniski plānots paaugstināt akcīzes nodokļa likmes

No 2024.gada pakāpeniski paaugstinās akcīzes nodokļa likmes alkoholiskajiem dzērieniem, tabakas izstrādājumiem, elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamam šķidrumam, elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamā šķidruma sagatavošanas sastāvdaļām, tabakas aizstājējproduktiem, kā arī atsevišķiem naftas produktiem, kurus izmanto speciālajās ekonomiskajās zonās (SEZ) un brīvostās, paredz Finanšu ministrijas (FM) sagatavotie un saskaņošanai iesniegtie grozījumi likumā Par akcīzes nodokli.

Tiesa sodu Lembergam samazinājusi, iegūstot ziņas par viņa personību

Apelācijas instance bijušajam Ventspils mēram, pašreizējam Ventspils domes deputātam Aivaram Lembergam (Latvijai un Ventspilij) sodu samazināja, iegūstot ziņas par viņa personību, pēc tiesas sēdes žurnālistiem pamatoja Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu tiesas kolēģijas tiesnese Sandra Amola.

Apelācijas instances tiesa Lembergam par gadu samazina cietumsodu

Rīgas apgabaltiesa kā apelācijas instance trešdien bijušo Ventspils mēru, pašreizējo Ventspils domes deputātu Aivaru Lembergu (Latvijai un Ventspilij) atzina par vainīgu virknē epizožu par koruptīviem noziegumiem, bet par gadu samazināja cietumsodu.

Kad slavenībām labāk neticēt

Plaši pazīstams latviešu aktieris, kas Facebook reklāmā aicina izmantot vienreizēju piedāvājumu, kuram tūlīt beigsies termiņš. Ziņa par žurnālistu, kurš iekūlies pamatīgās nepatikšanās. Pāris klikšķi, daudz nedomājot līdzi, un rezultātā – iztukšots bankas konts. Šī situācija labi raksturo riskus, ar kuriem nākas saskarties daudziem interneta lietotājam. Visbiežāk, klikšķinot uz šādas saites, tiks ielādēta ļaunatūra, izkrāpta nauda vai iegūti personas dati.

Saeima noraida opozīcijas pieprasīto Čakšas demisiju

Saeima otrdien ārkārtas sēdē noraidīja opozīciju partiju Latvija pirmajā vietā (LPV) un Apvienotā saraksta (AS) deputātu iesniegto lēmumprojektu par neuzticības izteikšanu izglītības un zinātnes ministrei Andai Čakšai (JV).