Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +6 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

FOTO: Skaisti un bagātīgi - sēņošanas bums Latvijas mežos

Laikraksta Diena un a/s Latvijas valsts meži fotokonkurss Dienas sēne 2017 jau pusē - portāls Diena.lv piedāvā ieskatu krāšņāko un interesantāku konkursā iesniegto fotogrāfiju izlasē, lai iedvesmotu doties Latvijas mežos izbaudīt sēņošanas burvību arī tos, kuri vēl to nav paspējuši.

Šobrīd konkursā iesniegtas vairāk nekā 110 fotogrāfijas un par tām iespējams balsot konkursa mājaslapā. Katru nedēļu visvairāk balsu ieguvušās fotogrāfijas autors balvā saņem īpašu koka paliktni lielajai sēņu pannai no a/s Latvijas valsts meži

Savukārt, lai piedalītos konkursā ar savu fotogrāfiju, līdz 28. oktobrim tā jāpievieno - Diena.lv/sene, aizpildot konkursa anketu, kurā nepieciešams precizēt kontaktinformāciju, kā arī citu būtisko informāciju saistībā ar sēņošanas procesu, kas saistās ar fotogrāfijā attēloto.

Fotogrāfiju var sūtīt arī pa pastu ar norādi "Konkursam DIENAS SĒNE" uz adresi: Andrejostas ielā 23, Rīgā, LV-1045, kā arī elektroniski uz [email protected] 

Par saviem sēņošanas paradumiem laikraksts Diena aicina informēt arī virtuālajā vidē, ievietojot fotogrāfiju sociālajos tīklos kopā ar tēmturiem #dienassene un #mammadaba. Konkursa noslēgumā atraktīvākās fotogrāfijas īpašniekam tiks piešķirta konkursa organizatoru simpātiju balva – īpaši sēņotāja gumijas zābaki ar konkursa saukli "Latvieša gēni liek meklēt sēni!".


https://www.diena.lv/sene

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas