Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Futbols

Stojanovičs: Nevar teikt, ka komanda necīnījās(2)

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Slaviša Stojanovičs pēc Latvijas zaudējuma Polijai ar 0:3 preses konferencē atzina Polijas izlases pārākumu ātrumā un tehnikā, uzteica Roberta Levandovska individuālo meistarību un pastāstīja, ka dzelteno kartīti dabūjis par Kristera Tobera aizstāvēšanu situācijā, kad pret viņu netika fiksēts acīmredzams pārkāpums.

Pret Poliju ar Rakelu un Gutkovski uzbrukumā

Latvijas vīriešu futbola izlasē Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē ar Polijas valstsvienību uzbrukumā darbosies Vladislavs Gutkovskis, kurš ikdienā pārstāv Polijas pēc spēka otrās līgas komandu, kā arī Deniss Rakels, kurš savulaik bija viens no vadošajiem uzbrucējiem ekstraklasē.

Bayern, Milan un Juventus poļu zvaigznes gatavojas spēlei Rīgā © DIENA

Vairāki pasaulē atpazīstami Polijas futbolisti ceturtdienas vakarā stāsies pretī Latvijas valstsvienībai 2020. gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas ietvaros. Anglijas, Itālijas, Vācijas un Francijas spēcīgāko līgu pārstāvji lūkos pēc ātri gūtiem vārtiem, lai noņemtu spriedzi jau pašā spēles sākumā.

Ontužāns: Pret Levandovski jāspēlē agresīvi, bez respekta(1)

Latvijas futbola izlases kandidāts Daniels Ontužāns pirms Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm oktobrī uzskata, ka pret Polijas komandu, ieskaitot klubabiedru Minhenes Bayern rindās Robertu Levandovski, jāspēlē agresīvi un bez respekta, intervijā Latvijas Futbola federācijai teica futbolists.