Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +22 °C
Skaidrs
Sestdiena, 13. augusts
Velga, Elvīra, Rēzija

2. marts

Siguldas Gaujas tilta mastos plīvo 16 Ukrainas karogi

Esot kopā ar ukraiņu tautu smagajās cīņās par brīvību, turpmāk uz Gaujas tilta Siguldā plīvos 16 Ukrainas karogi. "Ar šo es vēlos ikvienam no mums atgādināt, cik svarīga un trausla ir brīvība. Šķērsojot tiltu, pacelsim acis augšup un atcerēsimies svarīgāko – mēs iestājamies par mieru un tiesībām dzīvot suverēnā un neatkarīgā valstī," saka Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Ukraina: Krievijai gandrīz beigušās Kalibr raķetes

Krievijas karaspēkam gandrīz beigušās spārnotās raķetes "Kalibr", tādēļ iebrucēji sākuši izmantot mazāk precīzos taktiskos raķešu kompleksus "Iskander", trešdien paziņojis Ukrainas prezidenta kancelejas vadītāja padomnieks Oleksijs Arestovičs.

Džonsons nosauc Putinu par kara noziedznieku

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons trešdien nosaucis Krievijas diktatoru Vladimiru Putinu par kara noziedznieku un aicināja Apvienoto Nāciju Organizāciju (ANO) vienprātīgi nosodīt viņa sākto karu Ukrainā.

Navaļnijs mudina Krievijas iedzīvotājus protestēt pret karu Ukrainā

Ieslodzījumā esošais Kremļa kritiķis Aleksejs Navaļnijs aicinājis Krievijas iedzīvotājus katru dienu iet protesta akcijās pret Krievijas iebrukumu Ukrainā, uzsverot, ka valstij nav jābūt "iebiedētu gļēvuļu zemei", un nosaucot valsts prezidentu Vladimiru Putinu par "jukušu mazo caru".

Skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas tiksies pavasara pasākumā Cits Bazārs

Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību (SMU) uzņēmumu tirgošanās pasākums Cits Bazārs notiks jau šajā nedēļas nogalē, no 3. – 7. martam. Kopš pandēmijas sākuma, jau trešo gadu pasākums noris tiešsaistē. Neskatoties uz periodiski attālināto mācību procesu, skolēnu mācību uzņēmumu skaits ir pieaudzis un pavasara gadatirgū piedalīsies vairāk uzņēmumu nekā iepriekšējā gadā. Vietnē jalatvia.lv lapas apmeklētāji varēs ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos orģinālas, inovatīvas un praktiskas lietas savai ikdienai.

Hokeja izlases vārtsargs Kalniņš atgriežas Somijā

Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš no Zviedrijas čempionvienības Vekšes Lakers pārcēlies uz Somijas hokeja čempionāta (Liiga) komandu Tamperes Tappara, trešdien vēsta viņa jaunais klubs.

Pietiks dziedāt svešu dziesmu! Aicina Valsts valodas centru pārskatīt savus ieteikumus © DIENA

Krievija piekto dienu uzbrūk Ukrainai, taču Latvijas ziņās joprojām skan uzbrucēju, "krievu pasaules" atjaunotāju balss: Ukrainas galvaspilsēta joprojām tiek dēvēta par Kijevu, lielākās pilsētas – par Ļvovu un Harkovu, arī citām pilsētām latviešu valodā palikuši rusificētie nosaukumi. Tulkotāji, rakstnieki un valodnieki aicina VVC pārskatīt Ukrainas pilsētu nosaukumus latviešu valodā.

Ukrainas ministrs: Krievijas karavīri padodas gūstā

Pret Ukrainu izvērstajā Krievijas karā notikumu raksturs mainās, Krievijas karavīri padodas gūstā un atsakās turpināt uzbrukumu, sociālajā tīklā "Facebook" pavēstīja Ukrainas aizsardzības ministrs Oleksijs Reznikovs.

Kalendārs

Marts, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
28 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10