Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Šodien

Paredzama aktīvāka rotācija © DIENA

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV), būdams neapmierināts ar policijas darbu, jau neilgi pēc stāšanās amatā paziņoja, ka tad, ja nebūs uzlabojumu izmeklēšanā, tiks ignorēti iedzīvotāju iesniegumi, varētu sagaidīt pārmaiņas policijas vadībā.

Samoilovs: Bija ļoti svarīgi uzvarēt divos setos

Latvijas pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs pēc uzvaras Pasaules tūres triju zvaigžņu posmā Jūrmalā atzīmēja, ka izšķirošās bija uzvaras divos setos, kuros sākumā labāk veicās pretiniekiem.

Irānas ārlietu ministrs ticies ar Makronu

Irānas ārlietu ministram Mohammadam Džavadam Zarifam svētdien Biaricā, Francijā, G7 samita kuluāros notikušas sarunas ar Francijas prezidentu Emanuelu Makronu.

Burova ievēlēšanas aizkulises © DIENA(1)

Pusei Rīgas domes opozīcijas tēlojot demokrātijas teātri "mēs gribam un varam ņemt varu Rīgā", par jauno mēru ievēlēts ziemā izkratītā kukuļdošanas starpnieka Māra Martinsona drauga Andra Amerika saimniekošanas mantinieks Oļegs Burovs. Lielie rēķini par šo teātri, kas palīdzēja leģitimēt Burova ievēlēšanu, vēl tiks piestādīti, un te jāskatās uz amatu pārdali Rīgas brīvostas valdē un Rīgas pašvaldībā. Bet īstā cena, visticamāk, nāks līdz ar jauno Rīgas teritoriālo attīstības plānu un tā draudzīgumu vai nedraudzīgumu Latvijas attīstībai tik svarīgajam azartspēļu biznesam.

Čakša: Nevar visu gribēt uzreiz, ir jāvienojas par prioritātēm © DIENA

Iespējams, jādomā par to, lai divas jomas – veselība un labklājība – būtu kopā. Jā, bažas vienmēr ir par to, ka viena no jomām cietīs, bet tas jau nenozīmē, ka ir viens ministrs – katrai no šīm jomām vajag savu atbildīgo, bet svarīgi, lai šī ierēdniecība spētu strādāt kopā, – intervijā Romānam Meļņikam saka 13. Saeimas deputāte, kādreizējā veselības ministre Anda Čakša

Politiķi pārāk veselīgi? © DIENA(1)

Rakstot interviju par veselības jomu, protams, arī ziņām par to pievērsu īpašāku uzmanību. Viena no tām – par to, kāda vecuma ārsti Latvijā ir pārsvarā – gan parādījās jau pēc tam, kad intervija bija uzrakstīta, taču labi iederas jautājuma par atalgojumu kontekstā, ko izrunājām ar bijušo veselības ministri.

Pasaulei bažas par ugunsgrēkiem Amazonē © DIENA(1)

Globālu satraukumu ir izraisījuši intensīvie ugunsgrēki, kas rekordlielā apmērā šogad plosās Amazones lietus mežā Brazīlijas teritorijā. Par "pasaules plaušām" dēvētais mežs ir svarīgs klimata pārmaiņu piebremzēšanā. Valstu vadītāji un slavenības ir aicinājušas starptautisko sabiedrību aktīvi iesaistīties krīzes risināšanā.

Par nodarīto skādi vēl jāpiemaksā © DIENA(1)

27,23 eiro un formāla policijas atvainošanās – administratīvās tiesas ieskatā ar to pilnīgi pietiek Viļānu novada pensionārei, kuras dārzā policisti pagājušā gada augustā izrāva 363 pārtikas kaņepes, pēc ilgāka laika augus atvedot atpakaļ sapelējušus un nederīgus izmantošanai.

Skolotājus gaidot © DIENA

Pirms jaunā mācību gada Rīgā trūkst 385, bet valstī kopumā – aptuveni 500 skolotāju. Daudzās skolās gaida ne tikai skolēnus, bet arī skolotājus.

Kalendārs

Augusts, 2019
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8