Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Aktuālie piedāvājumi

Ikmēneša Dienas draugu kinoseansi

Iespēja katru mēnesi pieteikties aktuālajam Dienas draugu kinoseansam kinoteātrī Kino Citadele

Laikraksta lasītāju īpašais kinoseanss. Katru mēnesi cita aktuālā filma, kinoseansa datums tiek izziņots atsevišķi. Jūlija kinoseanss 19. jūlijā. Biļešu skaits ierobežots.

draugukino.diena.lv

PIAFA

30% atlaide biļetēm uz viesizrādi 10. augustā plkst. 19.00 Dailes teātrī Brīvības ielā 75 Rīgā

www.liepajasteatris.lv

Ar vienu Dienas Drauga karti iespējams iegādāties 2 biļetes Dailes teātra un Biļešu paradīzes kasēs

 

Skatīt

30% atlaide CD albumam, iegādājoties to mūzikas ierakstu salonā Mikrofons t/c Spice Lielirbes ielā 29, 2. stāvā, konceptveikala Jānis Roze telpās 

Skatīt

20% atlaide biļetēm uz festivālu, kas notiks š.g. 20. jūlijā Līvānos, iegādājoties tās Biļešu paradīzes* kasēs vai internetā, kā arī Līvānu kultūras centrā

*Pērkot biļetes www.bilesuparadize.lv, akcijas kods DDKvasara2018 

www.kulakovanakts.lv

Skatīt

20% atlaide biļetēm uz koncertu, kas notiks š.g. 4. augustā Uzvaras parkā Jelgavā, iegādājoties tās Biļešu paradīzes* kasēs vai internetā.

*Pērkot biļetes www.bilesuparadize.lv, akcijas kods DDKvasara2018

www.manavasarasmelodija.lv

Skatīt

20% atlaide biļetēm uz izrādēm:
11. augustā plkst. 19.00 Talsu Sauleskalna estrādē,
17. augustā plkst. 19.00 Saldus Kalnsētas parka estrādē,
iegādājoties tās Biļešu paradīzes* kasēs vai internetā

Pērkot biļetes www.bilesuparadize.lv, akcijas kods DDKvasara2018

www.tobago.lv

Skatīt

20% atlaide biļetēm uz TV3 jubilejas svinībām, kas notiks š.g. 31. augustā Dzintaru koncertzālē Jūrmalā, iegādājoties tās Biļešu paradīzes* kasēs vai internetā

*Pērkot biļetes www.bilesuparadize.lv, akcijas kods DDKvasara2018

www.jubilejassvinibas.lv

Skatīt

Kultūra

BEZMAKSAS IEEJA UZ IZSTĀDĒM

No 7. jūnija līdz 15. jūlijam 
jauno Latvijas mākslinieku izstāde 
MMXVIII 

Piedalās GolfClayderman, Jānis Klaučs, Mareks Kolāts, Ieva Kraule-Kūna, Elza Medne, Elīna Plūme, Marta Dūdiņa-Ozoliņa

Sporta ielā 2 k-1 Rīgā | 67223321 | www.kim.lv

 

Skatīt

Par Dienas Draugu programmu

Kas ir Dienas Draugu programma
Tā ir uzticīgāko laikraksta Diena abonentu priekšrocību programma, kura darbojas kopš 2009. gada marta, dodot iespēju lojālajiem abonentiem izmantot dažādus īpašus piedāvājumus, atlaides un pārsteigumus.

Ko piedāvā Dienas Drauga karte
Dienas Draugu programmā ir pastāvīgie piedāvājumi, kas ir spēkā visu gadu, un dažādi mēneša aktuālie piedāvājumi, par kuriem visa informācija atrodama laikrakstā Diena vai šeit.

Kas saņem Dienas Drauga karti
Dienas Drauga karti iespējams saņemt laikraksta Diena abonentiem, kuri abonē laikrakstu vismaz 6 mēnešiem vai izmanto automātisko norēķinu veidu no sava bankas konta.

Lai pieteiktos laikraksta abonementam un Dienas Drauga kartei, aicinām zvanīt Abonentu servisam pa tālr. 67000624 vai rakstīt e-pastu: abonesana@dienasmediji.lv.

Kā saņemt Dienas Drauga karti
2018. gada kartei bez maksas varēja pieteikties līdz š.g. 19. februārim. Visa gada garumā kartei iespējams pieteikties par maksu (EUR 3), rakstot uz e-pastu abonesana@dienasmediji.lv​ vai zvanot pa tālruni 67000624.

Veicot EUR 3 rēķina apmaksu par karti, ko veido tās tehniskās izmaksas, to iespējams saņemt nākamajā mēnesī pēc pieteikšanās. Karte tiek nosūtīta uz adresi, kur tiek piegādāts laikraksta abonements vai citu adresi, ja par to tiek informēts kartes pasūtīšanas laikā.

2018. gada kartes derīguma termiņš: 2019. gada 15. marts.

Kad saņemsiet savu Dienas Drauga karti
Ja 2018. gada karte ir pieteikta līdz 19. februārim, tā tiks izsūtīta uz abonenta pasta adresi līdz 15. martam. Tie Dienas Draugi, kuri kartei pieteikušies pēc 19. februāra un apmaksājuši rēķinu 3 EUR vērtībā, karti saņems nākamajā mēnesī pēc pieteikuma.

Kā kļūt par Dienas Drauga kartes sadarbības partneri
Par Dienas draugu programmas sadarbības partneri var kļūt jebkurš uzņēmums, kurš piedāvā kultūras vai izklaides pasākumus un vēlas piedalīties ar savu piedāvājumu laikraksta Diena lojālo abonentu programmā, piešķirot īpašas priekšrocības savam pakalpojumam!

Sīkāku informāciju par sadarbību Dienas draugu programmas ietvaros var uzzināt, rakstot uz e-pasta adresi: draugi@dienasmediji.lv vai zvanot mārketinga nodaļas projektu vadītājai Dinai Līcei pa tālruni 67063155.

Par kartēm 2018. gadam

Arī jaunajiem laikraksta abonentiem vai tiem, kuri pagājušajā gadā neizmantoja Dienas Drauga kartes iespējas, – ir iespēja kļūt par pilntiesīgiem Dienas draugiem un pieteikties savai personalizētajai Dienas Drauga kartei!

Piesakies kartei
Ja esi abonējis laikrakstu vismaz sešiem mēnešiem vai izmanto regulāro rēķinu apmaksas pakalpojumu visa gada garumā, iespējams pieteikties 2018. gada kartei zvanot pa tālruni 67000624 (klientu servisa tālrunis), rakstot uz e-pastu draugi@dienasmediji.lv. Visiem, kuri pieteikušies jaunajai kartei pēc 19. februāra, tā tiek izgatavota par maksu - 3 EUR.

Dienas Drauga kartes derīguma termiņš
2017. gada Dienas Drauga karte ir derīga līdz 2018. gada 15. martam un ar to var izmantot aktuālos piedāvājumus līdz 2018. gada 15. martam, savukārt no aprīļa, piedāvājumiem var pieteikties tikai jaunās 2018. gada kartes īpašnieki, kuru kartes derīguma termiņš ir aktīvs līdz 2019. gada 15. martam

Ja esi pieteicis, bet jauno Dienas Drauga karti neesi saņēmis līdz 2018. gada 15. martam
Informē par to klientu servisu pa tālruni 67000624 vai raksti e-pastu uz abonesana@dienasmediji.lv

Sīkāku informāciju par sadarbību Dienas draugu programmas ietvaros var uzzināt, rakstot uz e-pasta adresi: draugi@dienasmediji.lv vai zvanot mārketinga nodaļas projektu vadītājai Dinai Līcei pa tālruni 67063155.