Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

22. janvāris, 2022

Aparjods debijas reizē Sanktmoricas trasē izcīna Eiropas čempionāta sudrabu

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods sestdien Sanktmoricas trasē Šveicē Pasaules kausa (PK) posmā kamaniņu sportā, kas vienlaicīgi ir arī Eiropas čempionāts (EČ), izcīnīja otro vietu, PK kopvērtējumā kā pirmais latvietis izcīnot trešo vietu, kamēr Gints Bērziņš ieņēma 12.vietu, bet Artūrs Dārznieks ierindojās 15.pozīcijā.

Bots/Plūme izcīna bronzu EČ; Šiciem neizdodas triumfēt PK kopvērtējumā

Latvijas kamaniņu braucēji Mārtiņš Bots un Roberts Plūme sestdien Sanktmoricas trasē Šveicē Pasaules kausa (PK) posmā kamaniņu sportā, kas vienlaicīgi ir arī Eiropas čempionāts (EČ), ieņēma trešo vietu, bet Andris un Juris Šici, kuri posmā bija piektie, kopvērtējumā finišēja otrajā pozīcijā.

No sviesta bungas līdz pilsētai © DIENA

Arī šogad var doties dabā, ne tikai lai izbaudītu skaistās ainavas un atpūtu, bet vērīgāk ielūkotos apkārtnē, mēģinot pamanīt gada godā celtos putnus, dzīvniekus un augus. Turklāt šoreiz īpaša uzmanība pievērsta arī lielai daļai cilvēku ikdienā labi pazīstamai videi – pilsētai.

Gruzīnu brendijs © DIENA

Pagājušajā reizē ar grieķu Metaxa noslēdzu stāstu par Rietumeiropas vīnogu destilātiem. Šajā reizē turpināšu ar Gruzijas brendiju.

Sarkanā dēmona spēles © DIENA

Kad Pekinai piešķīra tiesības rīkot 2008. gada vasaras olimpiskās spēles, Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) pauda viedokli, ka šī būs iespēja atvērt Ķīnu un tās iedzīvotāju redzējumu, kā dzīvo pārējā pasaule. Iznākumā tā visa izrādījās liela spekulācija par tēmu, lai, no vienas puses, nopelnītu lielu naudu, bet no otras – veiktu veiksmīgu propagandas kampaņu, stiprinot Ķīnas Komunistiskās partijas (ĶKP) autoritāti.

Neticiet ziņām, ka Latvijā nav sniega! © DIENA

Raimonds Dombrovskis (59) ir startējis ASV izlasē biatlonā, loģistikā palīdzējis bobslejistiem, joprojām organizē laivu braucienus Ziemeļamerikā, bet viņa miera osta ir Vanagkalnā.