Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -7 °C
Apmācies
Piektdiena, 8. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis

Šodien

Futbola izlase pāršķir lappusi, šķiras no Kazakeviča © DIENA

Pārtraukt darba attiecības ar Latvijas vīriešu futbola valstsvienības galveno treneri Daini Kazakeviču un U17 izlases vadītāju Jurģi Pučinsku pēc ceturtdien notikušās sēdes lēma Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde. Organizācijas prezidentam Vadimam Ļašenko uzdots līdz 31. janvārim atrast kandidātus, kuru atbilstību šiem amatiem varētu vērtēt.

Cipulim un Kalendam pirmās sacensības Laplaņas trasē © DIENA

Konkurence palielinājusies, bet iepriekšējas pieredzes nav. Latvijas bobsleja piloti Emīls Cipulis un Jēkabs Kalenda nedēļas nogalē ar saviem stūmējiem startēs Pasaules kausa (PK) 2. posma sacensībās Francijas trasē Laplaņā. Sestdien divnieku un svētdien četrinieku sacensību sākums pulksten 14.30 pēc Latvijas laika.

Piektdien gaidāms neliels sniegs

Piektdienas rītā daudzviet Latvijā snieg, nokrišņi galvenokārt ir nelieli, liecina meteoroloģiskā informācija. Piektdien Latvijas lielākajā daļā mazliet snigs, vairāk nokrišņu būs rīta pusē Kurzemē, vēlāk - austrumu novados, prognozē sinoptiķi

Riekstkodis un žurkas © DIENA

Rīgas pašvaldība aicina iedzīvotājus namu apsaimniekotājiem ziņot par pamanītajām žurkām, aģentūru LETA informēja Rīgas domē, reaģējot uz sociālajos tīklos publicēto video ar žurkām Stacijas laukumā. Gata Buravcova zīmējums.

Cenu regulācija ir ceļš uz deficītu © DIENA

Par ekonomikas attīstību, enerģētiku, augstās inflācijas iemesliem, kā arī medikamentu pieejamību ietekmējošajiem faktoriem Guntars Gūte sarunājas ar LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekānu Gundaru Bērziņu

Iekšpolitisko cīņu sekas © DIENA

Amerikas Savienoto Valstu Kongresa augšpalātas Senāts noraidīja prezidenta Džo Baidena virzītā likumprojekta par vairāk nekā simts miljardu dolāru lielas palīdzības piešķiršanu Ukrainai, Izraēlai un Taivānai, kā arī ASV un Meksikas robežas stiprināšanai un pat amerikāņu jaunāko zemūdeņu būvniecībai nodošanu balsošanai, kas nostāda Ukrainu katastrofas priekšā. Atbilstīgi Senāta procedūrai, lai šāda veida likumprojekts tiktu nodots balsošanai (kas pārliecinošā vairākumā gadījumu nozīmē arī tā apstiprināšanu, lai gan mēdz būt arī izņēmumi), tas ir jāatbalsta vismaz 60 senatoriem no 100.

Neslēpsim, mūs biedē Rietumu nogurums © DIENA

Autoritatīvais amerikāņu žurnāls Time, kā ik katru decembri, šonedēļ paziņoja savu gada cilvēku, un iepretim 2022. gada izvēlei, kad Time vāka izvēle krita par labu Ukrainas varonīgās pretošanās simbolam Volodimiram Zelenskim, par 2023. gada ietekmīgāko cilvēku atzīta – mūsdienu popkultūras simbols – Teilora Svifta.

Zirnis joko - 8.12.2023. © DIENA

Pārnāku mājās, sievas nav, uz galda zīmīte "Aizgāju pie zobārsta", skatos – aizgājusi ar visām mantām…

Kalendārs

Decembris, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7