Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

15. augusts

Afganistānas prezidents atstājis valsti

Afganistānas prezidents Ašrafs Gani svētdien atstājis valsti, videouzrunā sociālajā tīklā Facebook paziņojis Augstākās nacionālā izlīguma padomes vadītājs Abdulla Abdulla.

Miris leģendārais vācu uzbrucējs Gerds Millers(4)

Pasaules kausa ieguvējs un Eiropas čempions Vācijas futbola izlases rindās Gerds Millers svētdien 75 gadu vecumā atvadījās no šīs pasaules, apstiprina viņa bijušais klubs Minhenes Bayern.

Kā (-ne)strādā homeopātija © DIENA

Sabiedrība ir polarizējusies. Politiski, zinātniski, daudzās citās jomās. Vai nu melns, vai balts. Vai ņem pilno uzskatu komplektu, vai atsakies no visa. Tā diemžēl notiek arī ar ārstēšanos, un pēdējā laikā populāras sazvērestības teorijas par šāda tāda vīrusa vakcīnu tikai lej eļļu ugunī. Arī šeit cilvēki burtiski dalās divās nometnēs – vieni uzskata, ka jāklausa tam, ko saka ārsti, savukārt citi cer izārstēties ar dabas palīdzību un domā, ka viņu imunitāte ir neuzvarama. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka daudzi poliklīnikai met lielu līkumu un aiziet pa taisno uz homeopāta kabinetu.

Rezervēt vasaru © DIENA

Tūrisms ir viena no tām nozarēm, kuru pandēmija ar visām no tās izrietošajām sekām būs mainījusi līdz nepazīšanai. Lai arī tūristu un vietējo ceļotāju kritums ir dramatisks, mazo naktsmītņu īpašnieki Latvijā sūdzēties nevar, drīzāk otrādi – šis ir pļaujas laiks, jo cilvēki teju raujas ārā no savām ierastajām četrām sienām.

Vai vajadzīgs olimpiskais restarts? © DIENA

Lai arī ikvienam sportistam un kuplam skaitam līdzjutēju olimpiskās spēles ir un paliek četrgades galvenais notikums, arvien vairāk ekspertu pauž bažas par olimpiāžu nākotni. Gadu no gada iet mazumā gan vēlme rīkot šos pasākumus, gan skatītāju interese, un īpaši tas vērojams Rietumvalstīs.

Sambo, džudo, karatē – bio savā miskastē! © DIENA(2)

Jau kādu laiku arī Latvijas pilsētās ir pieejami atsevišķi konteineri bioloģiski noārdāmajiem atkritumiem. Dalīta šo atkritumu vākšana visās Eiropas Savienības valstīs jāievieš jau tuvāko gadu laikā. Kāpēc tas ir svarīgi, un ar ko atšķiras šādi nodalītu atkritumu tālākais ceļš?

Kalendārs

Augusts, 2021
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5