Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

El Čapo

Lai izvairītos no vardarbības, El Čapo dēlu atbrīvo no aresta

Meksikas pilsētā Kuljakanā izcēlušās smagas apšaudes pēc tam, kad drošības spēki arestēja vienu no "El Čapo" dēliem Ovidio Guzmanu, taču pēc dažām stundām viņš tika atbrīvots, lai izvairītos no turpmākas vardarbības, sacīja varas iestādes BBC News.

Narkoimperatora El Čapo gals

Savulaik pasaulē visvairāk meklētais noziedznieks – meksikāņu narkobarons Hoakins "El Čapo" Gusmans – mūža nogali pavadīs cietumā ASV.

Narkobarons El Čapo piedāvā atzīšanos apmaiņā pret trīs viņa prasību izpildīšanu

Meksikāņu narkobarons Hoakins Gusmans, kurš labāk pazīstams kā El Čapo jeb Īsais, ar sava advokāta starpniecību darījis zināmu, ka pēc iespējas ātrāk vēlas tikt nogādāts ASV cietumā, jo Meksikā "uzturēšanās apstākļi ir nehumāni un grauj viņa veselību". El Čapo arī apsolījis atzīt savu vainu ASV varas iestādēm apmaiņā pret trīs viņa nosacījumu izpildīšanu, vēsta CNN.

Viltīgo narkobaronu El Čapo varētu nodot neuzmanīgs dēla tvīts

Neuzmanība vai tomēr apzināta maldināšana - tādu jautājumu sev uzdod izmeklētāji, pētot ārkārtīgi ietekmīgā Hoakina Gusmana jeb El Čapo dēla pirmdien publicētu ierakstu vietnē Twitter, vēsta CNN. Proti, Alfredo Gusmans ietvītojis bildi, kurā, iespējams, redzams kopā ar tēvu, bet tvītam pievienota arī automātiskā vietas noteikšanas informācija, kas vēsta, ka attēls uzņemts Kostarikā.

VIDEO: Bēdīgi slavenā narkobarona Gusmana bēgšana no cietuma

Meksikas visvairāk meklētā (vismaz šobrīd noteikti) noziedznieka - narkobarona Hoakina Gusmana jeb El Čapo - bēgšana no paaugstinātas drošības cietuma fiksēta arī viņa restotā "apartamenta" videonovērošanas kameras ierakstā. Gusmanam, kurš no cietuma izbēdzis jau otro reizi 14 gadu laikā, tas izdevies caur pusotru kilometru garu tuneli.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide