Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Gramata

Gvena Kūpere. Homēra odiseja

Apgāda _Zvaigzne ABC _paspārnē klajā nākusi amerikāņu rakstnieces Gvenas Kūperes grāmata Homēra odiseja – stāsts par mīlestību, drosmi dzīvot un prasmi sadzīvot, informēja apgāda pārstāve Vineta Tropiņa.

Barikādes: Ko tolaik uzzināja ārzemju mediji

"Mēs nezinām, kas notiks naktī, bet, ja viss būs labi, Augstākās padomes sēde notiks 17. janvārī plkst. 10.00. Daudzi deputāti nakti pavadīs Augstākās padomes ēkās." Šādi 1991. gada 17. janvāra naktī tapuši teikumi lasāmi vienā no Latvijas Republikas Augstākās padomes Preses centra relīzēm angļu valodā, kas atspoguļo barikāžu laika situāciju parlamentā. Tagad interesentiem šie dokumenti būs pieejami grāmatā Janvāra hronika.

Biedrība Zolitūde 21.11. izdos grāmatu, kurā apkopoti traģēdijā cietušo stāsti

Biedrība Zolitūde 21.11. ir sagatavojusi grāmatu Atceries Zolitūdi, kurā apkopoti apmēram 80 stāsti par cilvēkiem, kas gājuši bojā traģēdijā, kā arī par tiem, kas tika ievainoti un piedalījās glābšanas darbos, aģentūrai LETA pastāstīja biedrības vadītāja Regīna Ločmele-Luņova. Grāmatu plānots prezentēt 20.novembrī - dienu pirms otrās traģēdijas gadadienas.

Bāreņiem izglāba dzīvību, bet atņēma latvietību

Gribēju uzrakstīt par tiem cilvēkiem, kuri šos bērniņus aprūpēja, — stāstu par savu jaunāko Latvijas bāreņiem veltīto pētījumu, apgādā Mansards iznākušo grāmatu Latvijas bāreņi, kuri pazaudēja savu dzimteni sāk vēsturnieks un žurnālists Jānis Riekstiņš. Un piebilst, ka šai grāmatai ir ļoti gara un sena vēsture.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide