Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

KNAB

Partijām būs elektroniski jāziņo KNAB par saņemto finansējumu

Ministru kabinets otrdien pieņēma noteikumus, kas nosaka kārtību, kādā partija elektroniski informē Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) par iestāšanās naudām, biedru naudām un saņemtajiem un atpakaļ pārskaitītajiem ziedojumiem.

Vējonim KNAB kriminālprocesā piemērots liecinieka statuss

Bijušajam Valsts prezidentam Raimondam Vējonim Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētā kriminālprocesā piemērots liecinieka statuss, aģentūrai LETA apliecināja Vējoņa sekretāre Kristīne Reisa-Dāboliņa.

KNAB interesējas par Helmaņa ārstēšanos Floridā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizdomas par Ogres novada mēra Egila Helmaņa (NA) slimības lapas īstumu saistītas ar viņa ārstēšanos Floridā, izsecinājis LTV raidījums de facto.

KNAB piemēro naudas sodu Gulbenes mēram

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis 100 eiro naudas sodu Gulbenes novada domes priekšsēdētājam Normundam Audzišam (ZZS) par pašvaldības transportlīdzekļa izmantošanu privātajām vajadzībām, liecina informācija KNAB mājaslapā.

KNAB atbrīvojis Ogres novada mēru Helmani

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) vakarpusē ir atbrīvojis šorīt aizturēto Ogres novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani (NA), aģentūru LETA informēja Helmaņa aizstāvis Saulvedis Vārpiņš.

KNAB par krāpšanu aizturējis Ogres mēru Helmani

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šorīt aizturējis Ogres novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani (NA), liecina aģentūra LETA rīcībā esošā informācija. Helmanis aizturēts par krāpšanu un viņa tālrunis šobrīd ir izslēgts.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide