Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Lietuva

Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 1420 cilvēkiem; Lietuvā - 517

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1420 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši astoņi cilvēki, ceturtdien paziņojis Veselības departaments. Tikmēr Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 517 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši desmit cilvēki, paziņojis Statistikas departaments.

Lietuvā aizdomās par korupciju publiskajos iepirkumos aiztur medicīnas iestāžu darbiniekus

Lietuvas Īpašās izmeklēšanas dienests (STT) aizdomās par iespējamu korupciju veselības aprūpes sistēmas publiskajos iepirkumos aizturējis Viļņas klīniskās slimnīcas un galvaspilsētas Šešķines rajona poliklīnikas vadītājus un darbiniekus, kā arī medicīnas iekārtu piegādātāja Limeta vadītājus, trešdien vēsta Lietuvas sabiedriskās raidorganizācijas ziņu portāls Lrt.lt.

Nesalīdzināmi atšķirīgas situācijas

Principā pēdējos sešus mēnešus ir bijusi pilnīgi normāla dzīve – saka Igaunijā dzīvojošā latviete Elīna Ļitvinova, stāstot Dienai par situāciju mūsu ziemeļu kaimiņvalstī, kas nule ieviesusi stingrākus ierobežojumus pēc tam, kad saslimstības rādītāji sāka kāpt debesīs.

Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 1204 cilvēkiem; Lietuvā - 624

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1204 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši astoņi cilvēki, piektdien paziņojis Veselības departaments. Savukārt Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 624 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 13 cilvēki, paziņojis Statistikas departaments.

Igaunijā inficēšanās ar Covid-19 atklāta vēl 1069 cilvēkiem; Lietuvā - 631

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1069 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši četri cilvēki, trešdien paziņojis Veselības departaments. Tikmēr Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 631 cilvēkam, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši desmit cilvēki, paziņojis Statistikas departaments.

Igaunijā inficēšanās ar Covid-19 atklāta vēl 962 cilvēkiem; Lietuvā - 482

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 962 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 13 cilvēki, otrdien paziņojis Veselības departaments. Tikmēr Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 482 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši septiņi cilvēki, paziņojis Statistikas departaments.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide