Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Lietuva

Lietuvas robežsargi pie Krievijas robežas liks lietā dronu bloķētājus

Lietuvas robežsargi pie Krievijas un Baltkrievijas robežas sāks izmantot pretdronu ierīces, ziņu aģentūrai BNS pastāstījis Valsts robežapsardzības dienesta preses sekretārs Ģiedrjus Mišutis. Pēc viņa teiktā iegādātas trīs šādas ierīces, kas maksājušas gandrīz 27 000 eiro. Tās paredzēts izmantot vietās, kur novērots visvairāk neatļautu bezpilota lidaparātu lidojumu.

Lietuvā izsludināts valsts mēroga hidroloģiskais sausums

Lietuvas Hidrometeoroloģijas dienests visas valsts mērogā izsludinājis hidroloģisko sausumu, kas atbilst situācijai, kad ūdens līmenis vairāk nekā pusē novērošanas staciju ir nokrities līdz zemākajam daudzgadu vidējam līmenim, kāds novērots gada siltajā laikā.

Ministrs: Lielā karstuma dēļ Lietuvas skolās stundas var nenotikt

Gaidāmā lielā karstuma dēļ Lietuvas vispārizglītojošās skolas divās atlikušajās mācību gada nedēļās varētu strādāt elastīgi, saīsinot vai vispār nenoturot stundas, tomēr skolām šai laikā būtu jānodrošina skolēniem radošas nodarbības, pirmdien paziņojis izglītības ministrs Aļģirds Monkevičs.

Lietuvā aizliedz ražot un tirgot bērnu šampanieti

Lietuvā no novembra būs aizliegts ražot un tirgot bērnu šampanieti, kā arī pārtikas preces, rotaļlietas vai citas bērniem un pusaudžiem domātas preces, kuru dizainā imitēti alkoholiskie dzērieni un to tara.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide