Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mārupe

Robežas nepagūs mainīt

Ādažu un Mārupes ciemu nomaiņai pret pilsētām vēl daudz neskaidrību.

Pūce apturējis Mārupes novada teritorijas plānojuma grozījumus

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) apturējis pagājušā gada septembrī pašvaldības pieņemtos grozījumus Mārupes novada teritorijas plānojumā 2014.-2026.gadam, aģentūrai LETA pavēstīja ministra padomniece Agnese Vārpiņa.

Ieilgušie būvdarbi jau otro gadu liedz vērt Jaunmārupes pamatskolas durvis skolēniem

Jaunmārupes pamatskolas jaunajai piebūvei vajadzēja būt gatavai jau pagājušā gada 1.septembrī, taču arī šogad jauno mācību gadu skolēni tur vēl nevarēs sagaidīt, pirmdien vēstīja telekanāls LNT.Lai gan jaunais mācību gads sakas pēc nedēļas, Jaunmārupes pamatskola joprojām izskatās kā būvlaukums. Objektā reizēm strādā pat simts strādnieku vienlaicīgi, bet temps vienalga ir lēns.

Rail Baltica trases novietojumam izveidotas trīs jaunas alternatīvas

Jaunbūvējamā Eiropas sliežu platuma dzelzceļa projekta pētnieki - pilnsabiedrības RB Latvija eksperti -, līdzdarbojoties pašvaldību un iedzīvotāju darba grupām, izstrādājuši trīs alternatīvas Rail Baltica trases novietojumam, un informē, ka tuvojas noslēgumam arī risinājumu meklējumi blīvāk apdzīvotās vietās.

Rail Baltica ceļā uz ķidāšanu

Eiropas sliežu platuma dzelzceļš _Rail Baltica _projekta līmenī šobrīd jau ir nobāzējies uz diviem iespējamiem trašu variantiem, tādējādi ir dota zaļā gaisma ietekmes uz vidi novērtējumam. Galopa tempā jau šomēnes – 23.februārī – sāksies projekta publiskā apspriešana pašvaldībās. Kā norāda Satiksmes ministrijā – tieši tad izkristalizēsies, kuru no diviem variantiem īstenot trases izbūvē, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide