Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Migranti

Izmisuši cilvēki kļūst par organizētās noziedzības upuriem

Šoka vilni Eiropā pagājušajā nedēļā izraisīja ziņa par 39 mirušu cilvēku uziešanu kravas automašīnas piekabē Apvienotajā Karalistē. Piekabē atrastie nelaiķi, visticamāk, bija nelegālie imigranti no Vjetnamas, bet kravas auto Lielbritānijā bija nogādāts pa jūru no Zēbriges ostas Beļģijā. Britu likumsargi jau iepriekš ir izcēluši Zēbrigi kā vienu no Eiropas galvenajām ostām cilvēku kontrabandai uz Apvienoto Karalisti.

ASV atraidītie migranti – viegls mērķis karteļiem

ASV prezidenta Donalda Trampa patvēruma politikas rezultātā daudzi migranti, kuri nekvalificējās patvēruma saņemšanai un bija spiesti atgriezties Meksikā, ir kļuvuši par turienes narkokarteļu upuriem.

Turcija vairs negrib būt patvērums sīriešiem

Vēl pirms dažiem gadiem Turcijas valdība dižojās ar to, ka savā valstī laipni uzņēmusi miljoniem sīriešu, kas bēga no iznīcinošā kara dzimtenē. Taču turku attieksme pret sīriešu bēgļiem ir mainījusies. Pēdējās nedēļās ārvalstu medijos parādījušies stāsti par Turcijā dzīvojošo sīriešu masveidīgu deportēšanu atpakaļ uz Sīriju, kur joprojām norisinās intensīva karadarbība. Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans paziņojis par plāniem pārvietot lielu skaitu bēgļu uz Sīrijas ziemeļaustrumiem, ko kontrolē kurdi, un piedraudējis atvērt valsts robežas sīriešiem, kuri vēlas doties uz Eiropu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide