Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

PČ hokejā-2018

Patīkamās pārvērtības Dānijā

Latvijas hokeja izlase, par spīti vairāku ilggadējo līderu atteikumiem, pasaules čempionātā aizspēlējās līdz ceturtdaļfinālam, jo skaļi sevi pieteica jaunās paaudzes spēlētāji.

VIDEO: Latvijas hokeja izlases TOP 10 epizodes pasaules čempionātā

Latvijas televīzija piedāvā Latvijas hokeja izlases desmit labākās epizodes no nule aizvadītā pasaules čempionāta hokejā Dānijā, kur mūsu valstsvienība pēc deviņu gadu pārtraukuma spēlēja ceturtdaļfinālā un izcīnīja 8. vietu. Nākamgad pasaules meistarsacīkstes risināsies 2011.gada turnīra mājvietā - Slovākijas pilsētās Bratislavā un Košicē.

Diena vērtē hokejistus PČ Dānijā

Latvijas hokeja izlase nupat Dānijā aizvadīju sekmīgāko pasaules čempionātu deviņu gadu laikā - apakšgrupas septiņās spēlēs tikām pie četrām uzvarām (3:2 papildlaikā ar Norvēģiju, 5:0 ar Dienvidkoreju, 3:1 ar Vāciju un 1:0 ar Dāniju), turklāt pa punktam atņēmām arī ASV (2:3 PL) un Kanādas (1:2 PL) izlasēm. Sekoja ļoti sīva cīņa ceturtdaļfinālā pret Zviedriju (2:3), kur mūsējiem vēl spēles pēdējā minūtē bija laba iespēja panākt neizšķirtu. Kā ierasts, laikraksta Diena hokeja apskatnieks Māris Zembergs pēc turnīra novērtējis izlases hokejistu individuālo veikumu, katram piešķirot punktus no 0 līdz 5.

Zembergs pēc PČ hokejā: Uz papīra viss skaisti

Apetīte rodas ēdot. Latvieši to labi zina gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, tāpēc uz karstām pēdām ieskicēsim perspektīvu 2019. gada pasaules čempionātam (PČ) Slovākijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide