Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Splendid Palace

Skaties kino un brauc uz Briseli

Kinoteātris Splendid Palace sadarbībā ar jauniešu organizāciju Jest; aicina skolas vecuma jauniešus apmeklēt divus kinolektorija Cikls skolu jaunatnei: Eiropas kinolektorijs seansus un piedalīties viktorīnā Ko tu zini par Eiropas kino? Viktorīnas uzvarētājs saņems galveno balvu – braucienu visai klasei un diviem pedagogiem uz Eiropas Parlamentu Briselē.

Kinoteātrī Splendid Palace norisināsies kinolektorijs Tas, ko Tu nedrīksti nezināt

No janvāra līdz martam jau 15. reizi norisināsies LKA Rīgas Kino muzeja un kinoteātra Splendid Palace rīkotais kinolektorijs Tas, ko Tu nedrīksti nezināt, kas šoreiz iepazīstinās ar filmām par varas spēlēm. Sešos seansos tiks izrādītas gan jau pazīstamas kino klasikas pērles, gan mazāk zināmas, bet kino vēsturē nozīmīgas filmas. Katru filmu ievadīs kāda pazīstama lektora ievadvārdi.

Splendid Palace izrādīs zinātniskās fantastikas festivāla BEST SCI-FI 2019 īsfilmu izlasi

Virtuālā realitāte, laika mašīnas, citplanētieši un daudzas citas fantastikas kino žanra aktualitātes tiks izrādītas kinoteātrī Splendid Palace 6. decembrī plkst. 18 zinātniskās fantastikas un fantāziju filmu festivāla BEST SCI-FI 2019 izlasē. 100 minūšu programmā varēs noskatīties īsfilmas no ASV, Francijas, Lielbritānijas, Itālijas, Izraēlas, Indijas un Serbijas, informēja kinoteātra pārstāvji.

Helovīna vakarā kinoteātrī Splendid Palace tiks demonstrēts šausmu kino

Helovīna vakarā, ceturtdien, 31. oktobrī, kinoteātrī Splendid Palace tiks demonstrēta šausmu komēdija Zelta cimds un drāma Suņi nevalkā bikses. Šausmu vakara papildināšanai – viesus gaida biedējoši pārsteigumi ar humora pieskaņu. Vakara romantisks akcents tiem, kas nemīl šausmu kino, – filma Mīlestības vecums, informēja kinoteātra sabiedrisko attiecību vadītāja Laura Jansone.

Splendid Palace notiks kinorežisores Ilonas Brūveres radošais vakars

Kinoteātrī Splendid Palace, 10. septembrī, plkst. 18 Latvijas Kinematogrāfistu savienība aicina uz kinorežisores un žurnālistes Ilonas Brūveres radošo vakaru, kuru vadīs kino teorētiķis un režisors Dāvis Sīmanis, informēja pasākuma rīkotāji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide