Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Veloceliņi

VIDEO: Pabeigta Krasta ielas teju trīs kilometru veloceliņa izbūve

Rīgā pabeigta Krasta ielas veloceliņa izbūve, līdz ar to tagad iedzīvotājiem pieejams mūsdienīgs un ērts gājēju un velo ceļš – sākot no Salu tilta līdz pat Krasta un Ogres ielas krustojumam, portālu Diena.lv informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Dārziņu velopikets pulcē apmēram 100 cilvēkus

Šodien Rīgā, Dārziņos, notikušajā velopiketā Neļausim nozagt veloceliņu piedalījušies apmēram 100 cilvēki, aģentūrai LETA pavēstīja viena no pasākuma organizatorēm Agita Vismane-Bitmane.

Turgeņeva ielā būs veloceļš; Centrs-Ziepniekkalns šogad tomēr nebūs

Rīgas domes (RD) Satiksmes departaments šogad izbūvēs veloceļš Turgeņeva ielā, savukārt, ņemot vērā šķēršļus tehniskā projekta izstrādē, šogad tomēr, visticamāk, netiks uzsākts darbs pie maģistrālā veloceļa Centrs-Ziepniekkalns, portālam Diena.lv paskaidroja Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Veloceļus Rīgā pagarinās vēl par 27 kilometriem

Rīgas kā pilsētas infrastruktūru izmanto ne tikai aptuveni 641 tūkstotis tās iedzīvotāju. Aplēses liecina, ka regulāri uz galvaspilsētu strādāt, mācīties, atpūsties brauc aptuveni miljons 200 tūkstošu Latvijas iedzīvotāju. "Pilsētas attīstību iespējams veicināt, uzlabojot ne tikai ekonomiskos apstākļus, bet nodrošinot labus sociālos un vides apstākļus.

Velobraucēji varēs nokļūt Ķengaragā

Plānots, ka jau tuvākā mēneša laikā velobraucēji no centra pa Spīķeru promenādi varēs doties tālāk uz Maskavas forštati un Ķengaragu. Līdz šim veloceļš vienkārši izbeidzās pie Salu tilta un tālāk varēja nokļūt tikai pa velosipēdistu pašu iebrauktu taciņu un Krasta ielas brauktuvi. Dārdzības dēļ dome turpmākajos gados gan iecerējusi vairs tikai dažu veloceļu izbūvi, to vietā veidojot velojoslas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide