Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vienotība

Čakša pievienojas Vienotībai

Partiju apvienībā Jaunā Vienotība (JV) ietilpstošās partijas Vienotība valde šodien vienbalsīgi lēmusi uzņemt partijas rindās Saeimas deputāti, bijušo veselības ministri Andu Čakšu, portālu Diena informēja JV.

Vecā Vienotība jaunā versijā

Jaunā Vienotība ir tā pati Vienotība ar tās līdzšinējiem sabiedrotajiem reģionos. Atšķirība ir tikai tā, ka tagad šīs partijas izveidojušas apvienību, kurā sadarbojas kā līdzvērtīgi partneri. Jaunā Vienotība atšķiras arī ar to, ka tajā ir beigušies strīdi un iestājies miers. Visi, kas to vēlējās, ir aizgājuši – daļa uz Zaļo un Zemnieku savienību, daži uz Attīstībai/Par!, bet vēl kāds pievienojies Latvijas Reģionu apvienībai vai pat Saskaņai. Pie Vienotības durvīm vairs neklauvē pārbēdzēji no citiem politiskajiem spēkiem, jo laimes meklētāji raugās uz tiem, kam ir vara un nauda, bet Vienotībai agrākā ietekme gājusi mazumā.

Vienotība atguvusies, sāk meklēt jauno seju

Vecā Vienotība bija augstprātīga, kašķīga un nogurusi, bet Jaunā Vienotība ir saliedēta, iekļaujoša un enerģiska. Tā atšķirību starp agrāko un jauno piedāvājumu sestdien Vienotības domes sēdē un arī apvienības Jaunā Vienotība kopsapulcē raksturoja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. "Mēs esam noņēmuši augstprātības barjeras, bet neesam pateikuši, kas mēs esam," pēc sapulces slēgtās daļas Dienai sacīja partijas ģenerālsekretārs Artis Kampars. Foruma uzdevums bija sagatavot šo skaidrojumu vēlētājiem.

Matīss vairs nebūs Vienotības frakcijas deputāts

Vienotības Saeimas frakcijas deputāti ceturtdien, pēc frakcijas priekšsēdētāja Hosama Abu Meri priekšlikuma, par frakcijas disciplīnas neievērošanu nolēma neturpināt sadarbību ar deputātu Anriju Matīsu, vēsta Vienotība.

Dombrovskis: Latvijai uzmanība jāpievērš budžeta deficīta ierobežošanai

Latvijai uzmanība jāpievērš budžeta deficīta ierobežošanai, veselības aprūpes reformas īstenošanai, kā arī sociālās nevienlīdzības mazināšanai, otrdien, tiekoties ar ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu (Vienotība), norādīja Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide