Girgensons sapelna plusus, turpretī Merzļikinam neveiksmīga spēle.

Ar viegluma sajūtu

Jonass pirmajā posmā iesaistās cīņā par pjedestālu.

Kad meitenēm darbs ir futbols

Ārzemēs profesionālā līmenī spēlē ne tikai Latvijas vīriešu izlases spēlētāji. Arī sievietes ar futbolu pelna iztiku un sapņo par nokļūšanu kādā no pasaules vadošajām līgām.

Jonass sāks parocīgā trasē

Aizvadīt pilnu sezonu ir apņēmības pilns Latvijas labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass (27 gadi), kurš nedēļas nogalē Argentīnā aizvadīs pasaules čempionāta pirmā posma sacensības prestižajā MXGP klasē. Šosezon paredzēti 20 posmi.

Pret Tallinas profesionāļiem

Stabils finansējums, sabalansēts sastāvs un nopietns treniņprocess ir trīs stūrakmeņi, kāpēc Igaunijas hokeja klubs Tallinas HC Panter Latvijas Optibet Hokeja līgas (OHL) ceturtdaļfinālā līdzvērtīgi spēkojas ar Prizmas komandu. Pēc divām spēlēm sērijā līdz vienas komandas trijām uzvarām rezultāts ir līdzīgs: 1-1 (3:2 Prizmas un 6:5 Panter uzvara).

Pirmā mīkla atrisināta

Noskaidrots vietu sadalījums Latvijas Optibet hokeja līgas (OHL) regulārajā čempionātā un zināmi ceturtdaļfināla pāri: Kurbads – HS Rīga un HC PanterPrizma. Pašreizējie čempioni Jelgavas Zemgale/LBTU kļuva par regulārā čempionāta uzvarētājiem un kopā ar otrās vietas ieguvējiem Mogo/LSPA izslēgšanas spēles sāks no pusfināla.

Nopietna konkurence

Sasniegtais rezultāts būs galvenā atskaites mēraukla. Latvijas vieglatlēti Gunta Vaičule un Artūrs Pastors piektdien startēs pasaules čempionātā telpās Glāzgovā (Lielbritānija) 400 metru distancē.

Galvenais akcents uz četriniekiem

Mājinieki būs izteikti favorīti, turklāt viņiem ir ātrākas kamanas, tāpēc citu valstu sportisti ar vāciešiem bobsleja divnieku sacensībās varēs konkurēt tikai labvēlīgas apstākļu sakritības gadījumā. Vācijas trasē Vinterbergā ceturtdien sākās pasaules čempionāts (PČ) skeletonā un bobslejā. Latvija būs pārstāvēta vīriešu bobsleja divnieku un četrinieku sacensībās. Sestdien divnieku pirmā brauciena sākums pulksten 14 pēc Latvijas laika, svētdien – plkst. 14.15.

Skrējiens pēc zelta

Bobsleja pilotam Cipulim pirmā uzvara Pasaules kausa posmā.

Ilgi gaidītā medaļa

Rastorgujevs pasaules čempionāta pēdējā distancē iegūst sudrabu.

Vieglatlētikā zināmi Glāzgovas braucēji

Pašmāju ziemas sezonas galvenās vieglatlētikas sacensības nedēļas nogalē norisināsies Valmierā, savukārt no 1. līdz 3. martam Glāzgovā (Lielbritānija) notiks pasaules čempionāts telpās. Latvijas komandā divas starta vietas Glāzgovā izmantos 400 metru skrējēji Gunta Vaičule un Artūrs Pastors. Latvijas čempionātā Valmierā sestdien sacensību sākums pulksten 15, bet svētdien – plkst. 11.

Rastorgujevs un Bendika stafetē labāko astoņniekā

Trīsreiz krita pirmajā aplī, taču tik un tā sasniedza visu laiku labāko rezultātu šajā disciplīnā. Latvijas biatlonisti Andrejs Rastorgujevs un Baiba Bendika pasaules čempionātā (PČ) Nove Mesto Morāvijā (Čehijā) individuālajā jauktajā stafetē ieņēma astoto vietu.

Aizslīd pēdējā šāvienā

Biatlonists Rastorgujevs izcīna augstāko vietu pasaules čempionātā ar rūgtuma piegaršu.

Ar izcilu ātrumu

PČ sprintā Baiba Bendika pjedestāla piekājē aiz četrām francūzietēm.

Pirmā gavilē Francija

Pasaules čempionātā biatlonā Latvijas kvartets otrā desmita beigās.

Latvijai sešas medaļas jaunatnes ziemas olimpiādē

Hokejisti un renes sporta veidu pārstāvji mājup pārveda godalgas no Dienvidkorejas pilsētas Gangvonas, kur ceturtdien beidzās ceturtās jaunatnes ziemas olimpiskās spēles. Neoficiālajā komandu vērtējumā Latvijai ar Slovēniju dalīta 14. vieta.

Malks svaiga gaisa

Merzļikins šosezon pirmo reizi spēlē neielaiž nevienu ripu.

Bobslejistiem kritieni pēdējā treniņu dienā Lillehammerē

Pēc 25 gadu pārtraukuma Pasaules kausa (PK) posma sacensības bobslejā norisināsies 1994. gada ziemas olimpisko spēļu trasē Lillehammerē (Norvēģija). Emīla Cipuļa un Jēkaba Kalendas pilotētās četrinieku ekipāžas piektdien vienā no treniņu braucieniem finišu nesasniedza. Sestdien divnieku un svētdien četrinieku sacensību sākums pulksten 14 pēc Latvijas laika.

Rastorgujevam kļūdas šaušanā liedz pacīnīties par medaļu

Pirmā iespēja palika neizmantota. Andrejs Rastorgujevs Eiropas čempionātā (EČ) biatlonā Slovākijas pilsētiņā Osrblī 20 kilometru individuālajā distancē ar trijām soda minūtēm ieņēma 9. vietu. Nestartējot Baibai Bendikai, Annija Sabule bija labākā no Latvijas biatlonistēm ar 48. rezultātu 15 km distancē.

Ar kuplu delegāciju jaunatnes forumā

Šosezon sasniegtie rezultāti un gadu garumā sporta veidos koptās tradīcijas optimistiski ļauj raudzīties Dienvidkorejas provinces Gangvonas virzienā, kur no 19. janvāra līdz 1. februārim norisināsies pasaules jauniešu ziemas olimpiskās spēles