Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā -2 °C
Skaidrs
Trešdiena, 30. novembris
Andrejs, Andrievs, Andris

Māksla

LNMM norisināsies lekcija No arhitektūras līdz scenogrāfijai. Palīdzēt skatītājam iepazīt mākslas darbu

Otrdien, 6. decembrī, plkst. 16.00 Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenajā ēkā (Rīgā, Jaņa Rozentāla laukumā 1) sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā notiks itāļu izcelsmes Francijā dzīvojoša arhitekta, izstāžu un ekspozīciju scenogrāfa Flavio Bonučelli lekcija No arhitektūras līdz scenogrāfijai. Palīdzēt skatītājam iepazīt mākslas darbu. Scenogrāfijas projekta metodoloģija, informēja muzeja pārstāvji.

Atklās Arvila Lindes gleznu izstādi Māja

No 9. līdz 31. decembrim (apmeklējumu laiku meklēt www.arvilslinde.com un pašā galerijā), Marijas ielā 11 (bijušā veikala Bergs telpās) būs apskatāma mākslinieka Arvila Lindes gleznu izstāde Māja.

Siguldā apskatāma Latvijas Tekstilmākslas asociācijas izstāde Filca anatomija

Kultūras un mākslas telpā Siguldas devons no 16.novembra apskatāma Latvijas Tekstilmākslas asociācijas izstāde Filca anatomija, kas iepazīstinās ar neaustās šķiedras apstrādes tehnikas - filcēšanas - klātbūtni un dažādību Latvijas tekstilmākslā. Vienas tehnikas ietvaros skatītājam tiks sniegts neierasti daudzveidīgs ieskats darbos, ko radījuši gan pieredzējuši un labi zināmi tekstilmākslinieki, gan arī jaunie mākslinieki.

Novembra beigās norisināsies Rīgas mazākā fotogrāfiju izsole

K. K. fon Stricka villā Aristida Briāna ielā 9 30. novembrī plkst. 20.00 klātienē norisināsies Rīgas mazākā fotogrāfiju izsole, kuras laikā ikvienam mākslas mīļotājam un interesentam būs iespēja iegādāties dažādu paaudžu latviešu fotogrāfu darbus.

Rasas un Raita Šmitu darbs Atmosfēriskais mežs skatāms Minhenē un Āzijā

Jauno mediju kultūras centrs RIXC sadarbībā ar kuratoru Jensu Hauzeru (Jens Hauser) šonedēļ Minhenē organizē jaunu Zaļš – atmaskots izstādi un simpoziju, turpinot iepriekšējos RIXC festivālos aizsākto tematiku par "zaļo" kā vienu no mūsu laika paradoksālākajām un pretrunīgākajām tēmām.