Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Mūzika

Ar Nastavševa Lēnajām dejām atklās Gors Jumta terases sezonu

Piektdien, 20. jūlijā, ar Vladislava Nastavševa un grupas Ezeri programmu Lēnās dejas tiks atklāta Latgales vēstniecības Gors Jumta terases vasaras sezona, kas turpināsies ar astoņiem kino un mūzikas vakariem jūlijā un augustā, informēja Gors pārstāve Edīte Husare.

Jauniešu koris Kamēr… koncertē Singapūrā un Taivānā

Jauniešu koris Kamēr… devies koncertturnejā uz Āzijas valstīm, kur kolektīvs mākslinieciskā vadītāja un galvenā diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā no 18. jūlija līdz 2. augustam viesosies festivālos Singapūrā un Taivānā, informēja kora projektu vadītājs Edgars Skarbulis.

Aiz tumšiem stikliem. A-Ha koncerts Siguldas pilsdrupu estrādē © DIENA(7)

Šogad Latvijā izpārdots ir ne vien aktuālais Džeks Vaits, bet arī pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados par zvaigznēm kļuvušie Depeche Mode un A-Ha. Pat Niks Keivs, kura pēdējā albuma Skeleton Tree koncertu pērn daudzi brauca klausīties ārzemēs, šogad tiek pievests klāt un uzstāsies Positivus festivālā. Vai šis fakts nozīmē, ka kļūstam par pilnvērtīgu koncertu valsti un pavisam drīz jau būsim nopelnījuši Latvijā, piemēram, šim reģionam pagaidām līkumu metušo The Cure koncertu? Vēl variants būtu U2, kas pie mums ir vēl populārāki, bet tādiem mērogiem nez vai esam gatavi.

Māris Kupčs aicina uz Monteverdi un Karisimi operisko darbu atskaņojumiem sveču gaismā

21. jūlijā plkst. 20 Bauskas kultūras centrā notiks Trešā Kurzemes-Zemgales hercogu Ketleru laika mūzikas un mākslas festivāla Vivat Curlandia! gaidītākais notikums - Klaudio Monteverdi operiskās ainas Il Combattimento di Tancredi e Clorinda un Džakomo Karisimi oratorijas Jephte uzvedumu atskaņojumi vēsturiskajā sveču apgaismojumā, informēja pasākuma pārstāve Laura Šarova.

Vijolniece Vineta Sareika: vijoli atradu zem eglītes

24. jūlijā Dzintaru koncertzāles Lielajā zālē koncertā Dzimuši Latvijā vijolniece Vineta Sareika muzicēs kopā ar Latvijas Simtgades jauniešu orķestri, informēja Latvijas Televīzjas (LTV) komunikācijas speciāliste Krista Luīze Priedīte.