Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Mūzika

Senatnīgi romantiskā koncertā ar LSO tiksies Margarita Balanas un Andris Veismanis

Liepājas koncertzālē Lielais dzintars 15. oktobrī pulkst. 19 un Rundāles pilī 16. oktobrī plkst. 17 Liepājas Simfoniskais orķestris koncertēs ar vienu no spožākajām latviešu čellistēm Margaritu Balanas, savukārt pie diriģenta pults stāsies senās mūzikas eksperts – maestro Andris Veismanis, informēja LSO pārstāvji.

Reperis Kurts paziņo par atgriešanos mūzikā un izdod albumu(1)

Viens no pašmāju hiphopa mūzikas žanra celmlaužiem – reperis Kurts no leģendārās apvienības S’T’A – nupat nācis klajā ar paziņojumu par atgriešanos mūzikā un izziņojis sava otrā soloalbuma iznākšanas datumu, kas gaidāms jau pēc pāris nedēļām. Otrais Kurta soloalbums iznāks 7. oktobrī, un mākslinieks tam devis nosaukumu Laikā.

Festivāls Čello Cēsis turpina skanēt nedēļas nogalē

Turpinoties Starptautiskajam festivālam Čello Cēsis, nedēļas nogalē gaidāmi vēl divi koncerti – piektdien, 24. septembrī klausītājiem būs iespēja baudīt Antonīna Dvoržāka Čellkoncertu latviešu čellista Kristapa Berga, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra un diriģenta Maksima Jemeļjaničeva interpretācijā. Savukārt svētdien, 26. septembrī, skanēs čells džezam,ar koncertzāles rezidences mākslinieci, čellisti Margaritu Balanas, virtuozo zviedru kontrabasistu un čellistu Larsu Danielsonu un Latvijas Radio Bigbendu.

Oktobrī koncertzālē Lielais dzintars atsāksies kamersērija Personīgi

Nākam svētdien, 3. oktobrī, plkst. 15 līdz ar kontrabasista Gunāra Upatnieka un pianistes Laumas Skrides jaunizveidotā dueta debiju, Liepājas koncertzālē Lielais dzintars tiks atklāta koncertsērijas Personīgi rudens sezona, kas līdz gada beigām piedāvās četrus kamerformāta notikumus un pēckoncerta sarunas ar māksliniekiem.

Noticis Pieci.lv satura restarts; Toms Grēviņš veidos mūzikas autorprogrammu

No pirmdienas, 27. septembra, Latvijas Radio 5 – Pieci.lv jauno rīta šovu Rīta radio vadīs DJ Magnuss Eriņš, producente Elīna Baltskara un jauniešu iedvesmotāja – sociālo tīklu satura veidotāja Lota Ulmane. Savukārt DJ Toms Grēviņš ierastajā braucamlaikā veidos savu Pieci brauc autorprogrammu - izteikti muzikālu raidījumu par un ap mūziku.

Dzintaru koncertzālē uzstāsies izcilais stīgu kvartets Belcea Quartet

Rudens kamermūzikas festivālu 3. oktobrī Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē plkst. 18.00 ar daudzkrāsainu programmu atklās viens no pasaules top stīgu kvartetiem - Belcea Quartet, kas jau vairāk nekā 20 gadus atrodas pasaules izcilāko kamermūziķu Olimpa virsotnē, informēja festivāla rīkotāju Latvijas koncerti pārstāvji.

Publicēta pirmā dziesma no Jāņa Lūsēna mūzikla Zvaigznes bērns

Jau ziņots, ka 14. novembrī pie skatītājiem dosies jauns Jāņa Lūsēna un Kārļa Vērdiņa mūzikls visai ģimenei Zvaigznes bērns. Klausītāju vērtējumam tiek nodota mūzikla pirmā dziesma - Mans avots. Šī dziesma ir kā vadmotīvs visai sižeta līnijai un to izpilda galvenās lomas atveidotāji Patriks Tabaks un Markuss Rūtentāls.