Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +13 °C
Skaidrs
Svētdiena, 4. jūnijs
Sindija, Sintija, Elfrīda

Kriminālziņas

VIDEO: Valsts policija aiztur autozagļu grupas organizatoru un atgūst zagtu Hyundai spēkratu

Valsts policijas likumsargi naktī uz pirmdienu, 15. maiju, pēc pakaļdzīšanās Pierīgā aizturēja automašīnu zagļu grupas organizatoru uzreiz pēc tam, kad šie noziedznieki Rīgā bija nozaguši kārtējo spēkratu. Savukārt viņa līdzdalībnieki ir izsludināti meklēšanā. Policijas rīcībā esošā pašreizējā informācija liecina, ka šī rūdīto noziedznieku grupa varētu būt izdarījusi vairākus desmitus automašīnu Hyundai un Kia zādzību visā Latvijā.

Valsts policija brīdina: krāpnieki izsūta īsziņas un e-pasta vēstules portāla Latvija.gov.lv vārdā

Valsts policija pēdējā laikā ir konstatējusi jaunu pikšķerēšanas tendenci, kad krāpnieki, izmantojot vietnes Latvija.gov.lv vārdu, izsūta paziņojumus īsziņu un e-pastu veidā par it kā nesamaksātu sodu, kā arī aicinājumus ierasties tiesā. Valsts policija piekodina nevērt vaļā šīm vēstulēm pievienotās aizdomīgās saites, kas nesakrīt ar valsts iestāžu oriģinālajām adresēm, neievadīt apšaubāmās vietnēs savus internetbankas un personas datus, kā arī neapstiprināt maksājumus, ja neesat pārliecināti par tiem!

Saistībā ar 9.maija svinēšanu kopumā aizturētas 30 personas

Saistībā ar bijušās Padomju Savienības uzvaras Otrajā pasaules karā gadskārtas svinēšanu un pieminēšanu Latvijā kopumā 9.maijā aizturētas 30 personas, sākti 97 administratīvo pārkāpumu procesi un četri kriminālprocesi, aģentūru LETA informēja Valsts policija.