Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Politika

Ar līdzgaitnieku meklēšanu nesteidzas © DIENA

Kaut arī līdz Saeimas vēlēšanām vēl ir apmēram gads, dažādas aktivitātes liecina, ka gatavošanās tām norit pilnā sparā. Partijas pakāpeniski arī pauž attieksmi pret iespējām veidot apvienības vai sadarboties savā starpā pēc vēlēšanām. Diena vaicāja vairāku politisko spēku pārstāvjiem par viņu pašreizējiem plāniem, kas gan vēl ir samērā nekonkrēti un izvairīgi. Tomēr dažas tendences iezīmējušās visai skaidri.

ZZS prasa veselības ministra Pavļuta demisiju(7)

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina parlamentu lemt par neuzticības izteikšanu veselības ministram Danielam Pavļutam (AP), aģentūru LETA informēja ZZS preses sekretāre Dace Kārkliņa.

Gatavojas varas pārņemšanai © DIENA(86)

"Mēs esam pamodušies un turpinām mosties. Kad būsim pamodušies visi, tiem, kas uz īsu laiku bija paņēmuši varu, palēksies sirds, redzot to, cik mēs esam daudz," pēkšņām un stiprām lietusgāzēm apslāpējot teikto, partijas "Latvija pirmajā vietā" (LPV) dibināšanas pasākuma dalībniekus uzrunāja Saeimas deputāte Jūlija Stepaņenko, kura tika pieteikta par partijas kandidāti Valsts prezidenta amatam.