Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Politika

JKP varētu atbalstīt Gobzemu premjera amatam(42)

Jaunā konservatīvā partija (JKP) varētu atbalstīt KPV LV premjera amata kandidātu Aldi Gobzemu, ja tiktu ievērotas JKP "sarkanās līnijas", aģentūrai LETA sacīja JKP līderis Jānis Bordāns.

Gobzems uzskata, ka tikai KPV LV var izveidot valdību(69)

KPV LV ir vienīgā partija, kurai ir reāli izveidot valdību, jo jau priekšvēlēšanu laikā tā ir parādījusi sevi kā spējīgu politisko spēku, tāpat partija redz valstisku risinājumu pašreizējai situācijai, pārliecināts ir KPV LV virzītais Ministru prezidenta amata kandidāts Aldis Gobzems.

Pabriks: Mana kandidatūra uz premjera amatu pašlaik nav aktuāla(30)

Pēc Jāņa Bordāna neīstenotā valdības izveidošanas plāna partijas sagaida jauns konsultāciju posms, ceturtdienas rītā intervijā Latvijas Radio teica partiju apvienības Attīstībia/Pa! premjera amata kandidāts Artis Pabriks, skaidorojot, kāpēc pašlaik viņa kandidatūra uz šo amatu nav aktuāla.

Negribētā Bordāna valdība © DIENA(96)

Valsts simtgadi Latvija sagaidīs ar parlamentu, kurā vēl nav sākts darbs komisijās, un Māra Kučinska (ZZS) valdību, kas savas pilnvaras ir nolikusi, bet turpinās darbu līdz jauna Ministru kabineta apstiprināšanai.

Jaunās sejas Saeimā: Aizbraukušo tuvinieku signāls © DIENA(6)

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē, šoreiz uzdodam jautājumus Aldim Blumbergam, kurš startēja ar trešo numuru partijas KPV LV Vidzemes sarakstā un ir viens no četriem šajā apgabalā ievēlētajiem KPV LV deputātiem.

Bordāns aicina prezidentu rīkoties izšķirīgi(24)

Valdība, ko biju iecerējis, pašlaik nav iespējama, žurnālistiem pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni sacīja premjera amatam nominētais politiķis Jānis Bordāns (JKP). Bordāns domā, ka prezidents rīkosies izšķirīgi, tomēr sarunā ar viņu nav izskanējis iespējamā nākamā kandidāta vārds. Bodrānam radies iespaids, ka prezidents vēl nav izlēmis, ko nominēs premjera amatam.

Bordāns savas valdības norakšanā vaino "oligarhiskās partijas"(70)

Sabiedrība tika pievilta no vecu, oligarhisku partiju puses, jo tās norakušas valdības veidošanas procesu, preses konferencē sacīja Valsts prezidenta nominētais premjera kandidāts Jānis Bordāns (JKP) pēc tam, kad par izstāšanos no valdības veidošanas sarunām paziņoja Attīstībai/Par!, Jaunā Vienotība un Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-TB/LNNK.