Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgā

Kriminālvajāšanai nodod lietu par nelegālu televīzijas retranslēšanu Rīgā(7)

Valsts policija jūnijā kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevusi kriminālprocesu par nelicencētu televīzijas programmas retranslēšanu vairākos Rīgas mikrorajonos laika posmā no 2016. gada sākuma līdz 2017. gada maijam, portāls Diena.lv uzzināja policijā. Tika veiktas vairākas kratīšanas, izņemot ierīces un priekšmetus, kā arī likvidējot nelegālās televīzijas translēšanas staciju, tādējādi bez nelegālā pakalpojuma atstājot vairākas mājsaimniecības. Aizdomās par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturētas trīs personas.

Izvēlēts zīmējums jaunajam e-talonam(1)

Noslēgusies balsošana par to, kurš no bērnu radītajiem zīmējumiem būs redzams uz nākamā Rīgas satiksmes e-talona. Vislielāko balsotāju atsaucību saņēma Paulas veidotā ilustrācija - par to nobalots 1078 reizes. Otrās vietas ieguvējas Anastasijas zīmējums daudz neatpalika, tiekot pie 1004 balsīm.

Koncertzāli atkal plāno uz AB dambja © DIENA(26)

Nacionālā koncertzāle ir Kultūras ministrijas (KM) galvenā prioritāte attiecībā uz ministrijas infrastruktūru. Par tās nepieciešamību jau runā vairāk nekā desmit gadu. Šobrīd no vairākām iecerēm par atrašanās vietu un sadarbības modeļiem ministrija atsakās, vienlaikus atkal aktuāls ir plāns par koncertzāles būvniecību uz AB dambja Rīgas centrā.

Pavisam drīz būs nopērkams e-talons ar simtgades dizainu

Tuvākajās dienās mazumtirdzniecības vietās varēs iegādāties e-talonu, uz kura redzama fotogrāfija ar Rīgas panorāmas skatu un Latvijas karogu. Jaunā e-talona kopējā tirāža ir viens miljons, portālu Diena.lv informēja SIA Rīgas satiksme.

Bezvēsts prombūtnē izsludinātā Samanta Viktorija Lamparaite atrasta(7)

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki informēja, ka pirmdien bezvēsts prombūtnē izsludinātā Samanta Viktorija Lamparaite atrasta sveika un vesela. Iepriekš tika ziņots, ka meitene 30. jūnijā izgāja no dzīvesvietas Rīgā un nebija pārnākusi mājās līdz pirmdienai. Likumsargi pateicas tiem, kas dalījās ar informāciju un sekmēja pusaudzes atrašanu.

(papildināta visa ziņa)

Grib nocirst vairākus kokus pie Aizsardzības ministrijas ēkas(7)

Pamatojoties uz Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijas lēmumu, Rīgas pilsētas būvvalde publiskai apspriešanai nodevusi ieceri par trīs koku nociršanu Rīgā, Skolas ielā 1, kas ir blakus Aizsardzības ministrijai ēkai, liecina Būvvaldes mājaslapā pieejamā informācija.

Rīga var palikt bez mikroautobusu satiksmes © DIENA(8)

Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) lietvedībā šobrīd atrodas jau piektā sūdzība par Rīgas satiksmes izsludinātā iepirkuma nosacījumiem saistībā ar mikroautobusu pārvadājumiem galvaspilsētā. Tas vieš bažas, ka 1. janvārī Rīgā var nebūt nodrošināta mikroautobusu satiksme. RS gan tās noraida.