Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgā

Renovētie Rīgas centra nami izkonkurē jaunos projektus(2)

Aizvien vairāk iedzīvotāju jauno projektu vietā lemj par labu mājokļa iegādei Rīgas centrā un īpaši pieprasīti kļuvuši nelieli dzīvokļi renovētos namos tuvu Rīgas maģistrālajām ielām, liecina nekustamo īpašumu uzņēmuma Latio veiktā tirgus analīze.

Sāk Kalnciema ielā degušā grausta daļēju demontāžu

Kalnciema ielā 2B degušā grausta īpašnieki sākuši nama bīstamo daļu demontāžu, aģentūrai LETA pavēstīja Rīgas domes Pilsētas īpašumu komitejas vadītājs Oļegs Burovs (GKR). Viņš pastāstīja, ka Īpašuma departaments trešdien izdevis lēmumu, kurā uzliek īpašniekiem par pienākumu demontēt nama bīstamās konstrukcijas. Pēc Burova paustā, īpašnieki ceturtdien uzticētos darbus ir sākuši un piektdien, 30. novembrī, departamenta, kā arī Rīgas pilsētas būvvaldes eksperti dosies apsekot darbu norisi.

Likvidēts ugunsgrēks Kalnciema ielas graustā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD) trešdien izdevies likvidēt naktī uz svētdienu izcēlušos ugunsgrēku sešstāvu graustā Rīgā, Kalnciema ielā 2b, blakus Raņķa dambim, aģentūra LETA noskaidroja VUGD.

Noteiks aizliegumu atrasties uz Rīgas ūdenstilpju ledus

Ņemot vērā laikapstākļus, meteoroloģiskās prognozes, kā arī iespējamību, ka neveidojas pietiekami izturīga ledus kārta, Rīgas dome no 29.novembra noteikusi paaugstinātas bīstamības periodu uz pilsētas administratīvajā teritorijā esošo un piegulošās jūras piekrastes publisko ūdeņu ledus, aģentūrai LETA pavēstīja Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde.

Lidostā Rīga notiek ārkārtas situāciju mācības

Starptautiskajā lidostā Rīga šodien no plkst.8 notiek vērienīgas ārkārtas situāciju mācības, tāpēc sagaidāma intensīva operatīvā transporta kustība virzienā uz un no lidostas, aģentūru LETA informēja lidostas pārstāve Laura Karnīte.

Atjaunota daļā Rīgas traucētā elektroapgāde(2)

AS Sadales tīkls informē - elektroapgādes traucējumi klientiem Rīgā novērsti plkst. 11.09. Elektroapgādes traucējumus klientiem izraisīja bojājums vidējā sprieguma kabeļu līnijā. Bojājuma iemesls tiek noskaidrots.