Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Rīgā

Rīgas satiksmes parādsaistības pārsniedz 200 miljonus un turpina augt(7)

Līdz ar Rīgas domes šī gada budžeta grozījumu apstiprināšanu SIA Rīgas satiksme (RS) šogad kopumā saņēmusi 132,8 miljonu eiro dotāciju - domes galvenā finansiste prognozē tikpat lielas dotācijas nepieciešamību nākamgad, tikmēr uzņēmuma parādsaistības pārsniegušas 200 miljonu eiro slieksni un turpina augt.

Nākamgad slēgs Brasas cietumu

Turpinot Latvijas ieslodzījuma vietu reformas, no nākamā gada 1. aprīļa tiks slēgts Brasas cietums, aģentūrai LETA pastāstīja Ieslodzījumu vietu pārvaldes (IeVP) pārstāve Aija Fedorova.

Traģiskā ugunsgrēkā Rīgā četri bojāgājušie(1)

Naktī uz sestdienu neilgi pēc pusnakts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz kādu dzīvojamo māju Rīgā, kur ar atklātu liesmu dega otrā stāva dzīvoklis un bēniņi 120 kvadrātmetru platībā. Glābēji no piedūmotās ēkas evakuēja sešus cilvēkus, bet četri cilvēki ugunsnelaimē gāja bojā.

Portāls: Rīga ir pasaulē desmitā zaļākā pilsēta(4)

Latvijas galvaspilsēta Rīga atzīta par pasaulē desmito zaļāko pilsētu, uz kuru doties ekoloģiski domājošiem ceļotājiem, liecina Zaļo pilsētu indekss, ko trešdien publiskojis tiešsaistes ceļojumu speciālists TravelBird.

Tiesa neaptur Lidl loģistikas centra celtniecību Ulbrokā(1)

Administratīvās rajona tiesas Rīgas tiesu nams otrdien noraidīja pieteikumu, kurā lūgts anulēt Rīgas pilsētas būvvaldes izdoto būvatļauju SIA Lidl Latvija loģistikas centra celtniecībai Ulbrokā, aģentūrai LETA pavēstīja tiesas pārstāve Ilze Butkus. Tiesā neizpauda pieteikuma iesniedzēja vārdu. Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka tiesā ir bijušas vairākas tiesvedības saistībā Lidl ēku būvniecību.

Ugunsgrēkā dzīvoklī Zolitūdē gājis bojā cilvēks

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki otrdien ap plkst.13 saņēma izsaukumu uz kādu daudzdzīvokļu māju Rīgā, Zolitūdē, kur dzīvoklī bija izcēlies ugunsgrēks, aģentūrai LETA pavēstīja VUGD pārstāve Inta Palkavniece. Ugunsgrēkā bojā gājis viens cilvēks. Ugunsdzēsēji no piedūmotās ēkas izglāba četrus cilvēkus.

FOTO: Mežaparka Lielā estrāde drupās(1)

Turpinās Mežaparka Lielās estrādes demontāžas darbi, lai tās vietā jau 2020. gada vasarā slietos jauna. Plānots, ka 2019. gada sākumā, uzsākot estrādes būvniecības otrās kārtas pirmo posmu, jaunās celtnes pamatos iebetonēs kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

Nekā personīga: Par Krimas tilta projektēšanu ES un ASV sankciju sarakstos iekļauta firma izstrādā pārvadu Rīgā(54)

Lai sodītu Krieviju par Krimas okupāciju un kara darbības nepārtraukšanu Austrumukrainā, Eiropas Savienība, ASV un citas rietumvalstis noteica sankcijas pret daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī uzņēmumiem, kas saistīti ar Krievijai svarīgām nozarēm - finanšu operācijām, aizsardzību un enerģētiku. Sankcijas vērstas arī pret uzņēmumiem, kas projektēja un būvēja vienu no Krievijas propagandas simboliem - tiltu, kas savieno Krieviju ar Krimu. Tomēr iekļaušana sankciju sarakstos nav šķērslis, lai Rīgas dome turpinātu sadarbību ar firmu, kas projektējusi Krimas tiltu. Šis Krievijas uzņēmums šobrīd piedalās apjomīga jauna satiksmes pārvada sagatavošanā Rīgā.