Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Pirmdien daudzviet Latvijā snigs

Svētdienas pēcpusdienā Latgalē snieg, nokrišņi sasniedz arī Vidzemi un Sēliju, un pirmdien sniegs gaidāms valsts lielākajā daļā, prognozē sinoptiķi.

Slimnīcās esošo Covid-19 pacientu skaits pārsniedzis 500(3)

Pagājušajā diennaktī Latvijā stacionēti 44 Covid-19 pacienti, līdz ar to kopumā slimnīcās patlaban ārstējas 510 ar jauno koronavīrusu sasirgušie, kas ir par 26 vairāk nekā diennakti iepriekš, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotie dati.

Drīzumā melus ražos roboti © DIENA(23)

Pētnieki uzskata, ka jaunās tehnoloģijas varētu tikt izmantotas ne tikai lai radītu šķietami perfekti viltotus video materiālus, bet arī lai piepildītu informācijas ar telpu jaunradītu dezinformāciju. Lai gan jau līdz šim dažādu veidu programmas tika izmantotas, lai izplatītu viltus apgalvojumus un melus, paredzams, ka nākotnē šīs programmas pašas veidos jaunus melus.

Dienai – trīsdesmit © DIENA(3)

Pirms 30 gadiem, 1990. gada 23. novembra rītā, iznāca Dienas pirmais numurs. Diena bija auksta. ''Mainīgs mākoņu daudzums. Ceļi apledojuši. Gaisa temperatūra dienā no –6 līdz –1 grādam, ziemeļu rajonos līdz –10 grādiem. Naktī ziemeļu rajonos līdz –18 grādiem,'' vēstīja Dienas pirmās laika ziņas.

Pētīs Latvijas iedzīvotāju imunitāti pret Covid-19(7)

Lai noskaidrotu Covid-19 vīrusa izplatību Latvijā un iedzīvotāju imunitāti pret šo vīrusu, valsts zinātniskā institūta BIOR vadošie pētnieki sadarbībā ar Latvijas Universitāti (LU) un Rīgas Stradiņa universitāti uzsākuši pētījumu.