Laika ziņas
Šodien
Migla

Ziņas

Okupācijas muzeja pārbūvei pabeigti demontāžas darbi

Latvijas Okupācijas muzeja pārbūvei un Nākotnes nama būvniecībai pabeigti demontāžas darbi, tādējādi noslēdzot nozīmīgu būvniecības posmu, aģentūru LETA informēja projekta pasūtītāja VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) pārstāvji.

Nedēļas gaitā kļūs vēsāks

Šonedēļ Latvijā pakāpeniski pazemināsies gaisa temperatūra un atgriezīsies neliels sals, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Global Forecast System.

Šorīt Latgalē apgrūtināti braukšanas apstākļi

Šorīt braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir apmierinoši visā Latvijā, izņemot Latgali, kur daudzi ceļi ir sniegoti un apledojuši, liecina VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) apkopotā informācija.

Ieguvumu vairāk nekā ierobežojumu © DIENA(9)

Pirms pāris gadiem slēgtajā Lūznavas profesionālajā vidusskolā dienestu jau nākammēnes sāks jaunizveidotā Nacionālo bruņoto spēku (NBS) apakšvienība. Tie būs Zemessardzes 36. kājnieku bataljona karavīri rotas apmērā. Aizsardzības ministrija pašlaik izstrādā bāzes attīstības projektu, kas paredz ēku renovāciju un jaunu namu būvniecību. Tikmēr pašvaldība no bāzes izveides Lūznavas ciemā saredz vairākus ieguvumus. Jāpiebilst, ka gan profesionālā vidusskola, gan Lūznavas pamatskola, kuras ciemā vairs nav kopš 2009. gada, tika aizvērta nepietiekamā audzēkņu skaita dēļ.

Latvijas Krājbankas miljonu pazušanas lietā apsūdzētais Surmačs pēkšņi pamet Saskaņas konsultanta amatu(4)

Kādreizējais Latvijas Krājbankas viceprezidents Andrejs Surmačs, kurš ir apsūdzētais krimināllietā par 90 miljonu eiro aizplūšanu no Krājbankas un arī atbildētājs bankas likvidatora ierosinātajā civillietā, šonedēļ izlēmis pamest partijas Saskaņa Saeimas frakcijas konsultanta amatu, kurā bija nostrādājies vien dažas nedēļas. Partijā atzīst, ka tas notika pēc Latvijas Televīzijas raidījuma de facto intereses par frakcijas finanšu jomas konsultantu.

Latvijā auto tehniskās apskates tirgu varētu atvērt no 2023. gada(8)

Satiksmes ministrija pēc saņemtās asās kritikas par auto tehniskās apskates tirgū izkropļoto konkurenci ir sagatavojusi savu redzējumu par šī tirgus atvēršanu arī citiem dalībniekiem. Tomēr Konkurences padome piedāvājumu kritizē un saskata centienus patiesībā tirgu nemaz neatvērt, tā svētdienas vakarā vēsta LNT ziņas.

Katahuliešiem slodzi, laipnību, mīlestību © DIENA(4)

Amerikas indiāņu Katahulas leopardsuņi, kuros ieceļotāju eiropiešu pirms gadsimtiem ievestās un atstātās greihaunda, mastifa un boserona suņu šķirnes krustojušās ar vietējiem suņiem, Eiropā pirmo reizi atvestas pirms astoņpadsmit gadiem. Pirmais šķirnes pārstāvis Baltijas valstīs un Austrumeiropā vēl nesen bija Rodeo.

Ikšķilē nobrauc gājēju(1)

Ikšķilē ceļu satiksmes negadījumā mikroautobusa Renault vadītājs uzbraucis gājējam, kurš gājis bojā negadījuma vietā, vēsta Valsts policija.