Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

LVĢMC brīdina par piektdien un sestdien gaidāmu atkalu

Pastāv liels risks, ka pēc stiprās snigšanas un lielā sala šīs nedēļas nogalē Latviju piemeklēs vēl viena bīstama laika parādība - atkala, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Pētījums: Latvijā Covid-19 ietekmē cilvēki visvairāk sagaida gan tehnoloģiju lomas, gan nevienlīdzības pieaugumu

EY (agrāk Ernst & Young) jaunākais sabiedrības daudzpusējas attīstības un digitalizācijas mijiedarbības pētījums Connected Citizens, kas veikts 16 pasaules valstīs, ieskaitot Latviju, Lietuvu un Igauniju, atklāj, ka pandēmijas ietekmē visvairāk, jeb 64% Latvijas iedzīvotāju sagaida tehnoloģiju lomas pieaugumu ikdienas dzīvē, taču 60% iedzīvotāju bažījas arī par ienākumu nevienlīdzības saasināšanos.

Ruks noliedz personīgas pavēles došanu Gobzema aizturēšanai

Valsts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks nav personīgi devis pavēli Saeimas deputāta Alda Gobzema aizturēšanai vairākās Kurzemes pilsētās, otrdien Latvijas Televīzijas raidījuma Kas notiek Latvijā? speciālizlaidumā apgalvoja VP priekšnieks.

Līdz šim ģenerēti aptuveni 2,4 miljoni Covid-19 sertifikātu

Līdz šim Latvijā ģenerēti 2 431 167 Covid-19 sertifikāti, kuru vidū ir gan tādi, kas saņemti par vakcināciju, gan pārslimošanu, gan Covid-19 testa veikšanu, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati par laika periodu līdz 6.decembrim.