Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +5 °C
Skaidrs
Sestdiena, 25. marts
Māra, Marita, Mārīte, Mare

Ziņas

Nav saprotami iemesli LU Zinātņu mājas būvniecības projekta pieminēšanai būvnieku karteļa kontekstā © DIENA

Latvijas Universitāte (LU) šobrīd cenšas izmanot visus iespējamos juridiskos līdzekļus, lai izvairītos no iespējamiem zaudējumiem 1,7 miljonu eiro apjomā, kas tai var rasties teju gandrīz vai tikai tādēļ, ka tās vārds ir pieminēts Konkurences padomes (KP) lēmumā, ar kuru par iespējamu iesaistīšanos kartelī KP nolēma sodīt 10 Latvijas būvniecības uzņēmumus. Pagaidām LU cīņa rit diezgan smagi, būtībā cīnoties ar juridiskiem kāzusiem.

Binders: Ceļu būves nozare šogad nevar cerēt uz atkopšanos

Ceļu būves pasūtījumu samazināšanās par 30% liecina, ka arī šogad pēc diviem smagiem gadiem ceļu būves nozare nevar cerēt uz atkopšanos, intervijā aģentūrai LETA sacīja ceļu būves uzņēmuma Binders valdes priekšsēdētājs Aigars Sēja.

Pēcpusdienā no rietumiem valsti šķērsos nokrišņu zona

Nedēļas pēdējā darbdiena Latvijā būs silta un mākoņaina, vietām arī skaidrosies, bet pēcpusdienā valsti no rietumiem šķērsos nokrišņu zona, tāpēc teritorijas lielākajā daļā gaidāms lietus, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Indriksone: Ukrainas un Latvijas sadarbība ir būtiska abām valstīm

Šīs dienas darba kārtība un vienošanās apliecina, ka Ukrainas un Latvijas sadarbība ir būtiska abām valstīm un ir izšķiroša gan Ukrainas cīņas gadījumā, gan arī izaicinājumu pārvarēšanai Ukrainas atjaunošanai, preses konferencē pēc Latvijas un Ukrainas starpvaldību komisijas sēdes sacīja ekonomikas ministre Ilze Indriksone (NA).

Darba nedēļas izskaņa būs lietaina

Tuvākajā diennaktī laika apstākļi Latvijā īpaši nemainīsies, vienīgi vairāk līs un būs mazāka iespēja starp mākoņiem ieraudzīt sauli, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).