Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Vēsture Dienā: Prieks bez medaļām © DIENA

Jāsaka skaidri: 2014. gada ziemas olimpiskās spēles Sočos Latvijas sporta fanus bija izlutinājušas ne pa jokam. Pat ja neņemam vērā pēc dopinga skandāliem veiktās izmaiņas, Sočos tika izcīnīts medaļu lērums – sudrabs bobsleja četriniekos (Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste, Jānis Strenga) un skeletonā (Martins Dukurs), bronza kamaniņu divniekos (Andris un Juris Šici) un kamaniņu stafetes sacensībās (Elīza Tīruma, Mārtiņš Rubenis un brāļi Šici).

Aicinās Saeimu veikt FKTK auditu(1)

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) aicinās Saeimu kā Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) pārraugu veikt finanšu sektoru uzraugošās iestādes auditu, šodien preses konferencē paziņoja ministre.

Guseļņikovs: Pēc Rimšēviča izteikumiem no Norvik bankas aizplūduši 43 miljoni eiro(36)

Norvik bankas lielākais akcionārs Grigorijs Guseļņikovs intervijā ziņu aģentūrai Bloomberg sacījis, ka no bankas šonedēļ aizplūduši 43 miljoni eiro, un noguldītāji sākuši izņemt naudu pēc Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča izteikumiem preses konferencē, ka Norvik banka maldinājusi regulatoru un bankai varētu tikt atņemta darbības licence.

Naktī sals vietām sasniedzis -23 grādus

Naktī uz sestdienu zemākā gaisa temperatūra bija -22 grādi nakts vidū Daugavpilī un -23 grādi nakts izskaņā Zosēnos; valsts lielākajā daļā kļuva aukstāks par -15 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.