Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +1 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Ziņas

Ceļošanas ierobežojumus Covid-19 dēļ neieviesīs, bet jābūt piesardzīgiem © DIENA(4)

Līdz ar jaunā koronavīrusa Covid-19 izplatību Itālijā sabiedrībā pieaugušas bažas par tā atceļošanu arī uz Latviju, taču Latvijā joprojām nav identificēts neviens inficēšanās gadījums ar šo slimību. Krīzes vadības padomes sēdē, kas beidzās otrdien vēlu vakarā, atbildīgās amatpersonas apliecināja, ka medicīniskie dienesti ir augstā gatavībā reaģēt tieši uz individuāliem izsaukumiem.

Pašiem iedzīvotājiem jāizvērtē, vai doties uz vīrusa skartajām vietām(4)

Uz koronavīrusa Covid-19 visvairāk skartajiem pasaules reģioniem nevajadzētu doties cilvēkiem ar paaugstinātu saslimšanas risku - cilvēkiem ar hroniskām saslimšanām, vecāka gada gājuma cilvēkiem, kā arī turp nevajadzētu vest mazus bērnus, aģentūrai LETA pauda Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas vadītājs, Sabiedrības veselības apakškomisijas deputāts Andris Skride (AP).

Cīņa ar tabakas izstrādājumu pelēko zonu uzlabojas, taču aizvien daudz apgrūtinājumu © DIENA

Nelegālo tabakas izstrādājumu īpatsvars Latvijā pēdējo gadu laikā ir mazinājies, tas apliecina uzraugošo institūciju sekmīgi īstenoto sadarbību šajā jomā, tomēr ir virkne problēmjautājumu, kuru ilgstoša nerisināšana ļauj nelegālajam rūpalam aizvien veiksmīgi pastāvēt. Tā tika secināts februāra sākumā notikušajā diskusijā, kurā piedalījās gan tabakas industrijas legālo spēlētāju pārstāvji un eksperti, gan Valsts ieņēmumu dienesta (VID) un Valsts policijas atbildīgās amatpersonas.

Infektologs: Par situāciju Itālijā patlaban ir nopietnas bažas(1)

Par situāciju Itālijā patlaban ir nopietnas bažas, jo koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 uzliesmojums tur ir kādu laiku un nav pilnībā apzināti tā apmēri, aģentūrai LETA pavēstīja Veselības ministrijas galvenais speciālists infektoloģijā Uga Dumpis.

airBaltic valdē iecelts Pauls Cālītis(2)

Nacionālās lidsabiedrības airBaltic padome uzņēmuma valdē iecēlusi Paulu Cālīti, kurš amata pienākumus sāks pildīt 1.martā, aģentūru LETA informēja airBaltic pārstāve Alise Briede.

Misānes nodošanai Latvijai jānotiek līdz 4.martam(9)

Latvijas Ģenerālprokuratūra ir saņēmusi Dānijas iestāžu sniegto informāciju par Kristīnes Misānes izdošanu kriminālvajāšanas veikšanai, līdz ar to sievietes faktiskajai nodošanai Latvijai jānotiek līdz 4.martam, aģentūru LETA informēja Latvijas prokuratūra.