Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Pašizolācija jāievēro, arī atgriežoties no Čehijas un Monako(2)

Pieaugot Covid-19 saslimstībai atsevišķās valstīs, turpmāk pašizolācija būs jāievēro, atgriežoties vai ceļojot tranzītā caur Monako, Melnkalni, Serbiju, kā arī kopumā septiņām Eiropas Savienības (ES) vai Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstīm, tostarp Zviedrijas, Luksemburgas, Portugāles, Rumānijas, Bulgārijas, Apvienotās Karalistes un Čehijas, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

ReTV: Apvienosies Liepājas, Daugavpils un Latvijas Lauksaimniecības universitāte(2)

Lai saglabātu statusu arī nākotnē, trīs reģionālās universitātes – Liepājas Universitāte, Daugavpils Universitāte un Latvijas Lauksaimniecības universitāte – nolēmušas apvienoties, ziņo ReTV Ziņas. Ideju atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, savukārt Latvijas Rektoru padome aicina pievērst uzmanību, ka šīs augstskolas nedrīkst pazaudēt savu individualitāti.

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis pārtrauks darbu diennakts režīmā

No 6.jūlija ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis pārtrauks darbu diennakts režīmā un atsāks strādāt, kā ierasts, nodrošinot konsultācijas laikā, kad ģimenes ārsta prakse nestrādā - vakaros, nakts stundās un brīvdienās, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Freimane.

Cenas tīreļa purva laipa un skatu torņi pēc remonta atkal atvērti apmeklētājiem

Noslēdzoties remontdarbiem Cenas tīreļa purva laipā un putnu vērošanas tornī, dabas taka atkal atvērta apmeklētājiem. Takas apsaimniekotājs SIA Rīgas meži joprojām aicina ievērot valstī noteiktos distances ierobežojumus, kā arī neradīt nevēlamu antropogēno slodzi unikālajam dabas liegumam, patvaļīgi pārvietojoties pa purva teritoriju.

Ar Covid-19 aktīvi slimojošo cilvēku skaits nokrities zem 100

Aizvadītajā diennaktī Latvijā veikti 1105 Covid-19 testi, bet jauni saslimšanas gadījumi nav reģistrēti, savukārt, izārstējoties vairākiem cilvēkiem, ar Covid-19 aktīvi slimojošo skaits nokrities zem 100, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Šodien Latvijā pēcpusdienā vietām līs

Šodien Latvijā mainīgs mākoņu daudzums, pēcpusdienā vietām rietumu daļā lietus, iespējams, pērkona negaiss, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Kompensācijas sola drīzumā © DIENA

Latvijas Slimnīcu biedrības vadītājs Jevgēņijs Kalējs pēdējo nedēļu laikā publiskajā telpā vairākkārt nācis klajā ar pārmetumiem par neizpildītiem solījumiem valsts virzienā, norādot, ka pašvaldību slimnīcas vēl aizvien nav saņēmušas kompensāciju par piemaksām mediķiem, kuri ārkārtas apstākļos strādājuši Covid-19 izplatības seku novēršanā. Šonedēļ biedrības izplatītajā paziņojumā norādīts, ka līdz šim piemaksas par paveikto darbu no saviem līdzekļiem spējušas izmaksāt vien 53% pašvaldību slimnīcu.