Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Meklē bezvēsts pazudušo Viktoru Budničenko

Piektdien, 19.februāra vakarā, bezvēsts pazudis 73 gadus vecais Viktors Budničenko. Viņš ap plkst.19 vakarā izgāja no savām mājām Iļģuciemā, Rīgā, taču nav atgriezies, kā arī nav zināma viņa atrašanās vieta.

Iztikas minimuma groza jauno apmēru plāno nosaukt nākamgad(6)

Iztikas minimuma groza jauno apmēru varētu nosaukt vien 2020.gadā, jo Labklājības ministrija vēl cenšas atrast pētniekus aprēķina metodoloģijas izstrādei. Kā vēsta LNT Ziņas, mūsdienām atbilstošais iztikas minimums, visticamāk, nebūšot viena konkrēta summa, bet gan vairākas, atkarībā no mājsaimniecības tipa un cilvēku skaita tajā.

Vēsture Dienā: Dzemdēt neaizliegsi © DIENA(3)

Valentīndienas atskaņās jāielūkojas ar mīlas lietām saistītajos tematos. Pirms 25 gadiem Valentīna diena vēl tikai sāka laist saknes visādām svešām ietekmēm auglīgajā Latvijas zemē.

ĀCM šajā nedēļā konstatēts divām mežacūkām

Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) inspektori šajā nedēļā konstatējuši divus jaunus Āfrikas cūku mēra (ĀCM) saslimšanas gadījumus mežacūku populācijā, liecina PVD publiskotā informācija.

ĀM: Atceļot tarifus rūpniecības precēm, ieguvējas būs gan ASV, gan ES(4)

Ir jāmeklē pozitīvi risinājumi Eiropas Savienības (ES) un ASV tirdzniecības attiecībām, jo veiksmīgu sarunu gadījumā, it sevišķi atceļot tarifus rūpniecības precēm, ieguvējas būs abas puses, piedaloties tirdzniecības ministru neformālajā sanāksmē Bukarestē, sacīja Ārlietu ministrijas (ĀM) parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica.

Bordāna birojā strādā trīs bijušās KNAB amatpersonas

Tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) biroju papildinājis preses sekretārs Andris Vitenburgs un padomnieks Mārtiņš Lode, līdz ar to ministra birojā strādā trīs bijušās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) amatpersonas, liecina informācija Tieslietu ministrijas mājaslapā.

FOTO: LIAA jaunatklāj tehnoloģiju un inovāciju portālu Labs of Latvia(3)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) jaunatklājusi tehnoloģiju un inovāciju portālu Magnetic Latvia|Labs of Latvia. Jaunais portāls ir viens no instrumentiem ambicioza, bet reāla mērķa sasniegšanai – lai 2023. gadā 40% no visiem Latvijas uzņēmumiem būtu inovatīvi ne tikai teorijā, bet arī dzīvē.