Laika ziņas
Šodien
Migla
Pirmdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Ziņas

Rinkēvičs: Nav pamata apšaubīt NATO līguma 5.panta garantijas

Nav pamata apšaubīt NATO līguma 5.panta garantijas, bet pie sliktākā scenārija arī Latvijai ir un būs savi darbi veicami, sociālajā tīklā "Facebook" norādījis Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, reaģējot uz publiskajā telpā sākušos diskusiju par sabiedroto reaģēšanas ātrumu kara gadījumā.

Daudzviet Latvijā īslaicīgi līst, vietām dārdējis pērkons

Pirmdienas rītā daudzviet Latvijā - lielākoties valsts centrālajā daļā - īslaicīgi līst, vietām nokrišņi ir intensīvi, liecina meteoroloģiskā informācija. Pirmdienas rītā vēl daudzviet Latvijā īslaicīgi līs, dienā nokrišņi gaidāmi galvenokārt Latgalē, prognozē sinoptiķi.

Vidzemes un Latgales upēs sākas pavasara pali

Lietus un kūstošā sniega dēļ sācis paaugstināties ūdens līmenis lielākajā daļā Vidzemes un Latgales upju, vietām ūdens kāpj strauji, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.

Pērn Latvijas lauksaimniecības nozares saražotais apjoms samazinājies līdz pat 40%

2023.gadā Latvijas lauksaimniecības nozaru saražotais apjoms vai izlaides vērtība ir samazinājusies par 22%, savukārt augkopības nozarē līdz pat 37%. Galvenie iemesli saražotā apjoma kritumam ir nelabvēlīgie klimatiskie apstākļi, augstās ražošanas un audzēšanas izmaksas, nesamērīga konkurence ar citu valstu produkciju, kā arī pārmērīgas kontrolējošo institūciju prasības.