Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 17. jūlijs
Aleksejs, Aleksis, Alekss

Ziņas

LMT pozitīvi vērtē lēmuma pieņemšanu par Tet un LMT nākotni

Tehnoloģiju uzņēmums SIA "Latvijas mobilais telefons" (LMT) pozitīvi vērtē to, ka ilga procesa rezultātā beidzot ir pieņemts lēmums, kā virzīties tālāk jautājumā par uzņēmuma nākotni, aģentūrai LETA norādīja LMT prezidents Juris Binde, komentējot valdības lēmumu SIA "Tet" un LMT daļu izpirkšanā no Zviedrijas telekomunikāciju kompānijas "Telia" iesaistīt AS "Latvenergo" un VAS "Latvijas valsts radio un televīzijas centrs" (LVRTC).

Vēsā vasara negatīvi ietekmē viesmīlības nozari

Latvijā auksto laika apstākļu dēļ atsevišķiem ēdinātājiem šogad jūnijā, salīdzinot ar pagājušā gada jūniju, apgrozījums ir krities par 30%, aģentūrai LETA sacīja Latvijas Restorānu biedrības (LRB) vadītājs Jānis Jenzis.

Trešdien laika apstākļi būtiski nemainīsies

Trešdien meteoroloģiskie laika apstākļi Latvijā būtiski nemainīsies - gaiss joprojām būs silts un iespējamas pērkona lietusgāzes, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Lielo uzņēmumu akciju pārdošanu ZZS neatbalstīs © DIENA

Par situāciju ekonomikā un nākotnes prognozēm, kā arī aizsākušos diskusiju par iespējamību biržā kotēt daļu lielo valsts kapitālsabiedrību akciju, pret ko iebilst ZZS, Guntars Gūte sarunājas ar ekonomikas ministru Viktoru Valaini (ZZS).