Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Naktī daudzviet Latvijā gaidāma salna

Naktī uz svētdienu minimālā gaisa temperatūra Latvijā būs -1..+5 grādi, vietām Kurzemē un Rīgas līča piekrastē līdz +7 grādiem, prognozē sinoptiķi.

airBaltic nodrošinās papildu lidojumus no Rīgas uz Tamperi

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic pēc Latvijas hokeja izlases iekļūšanas pasaules čempionāta pusfinālā, kas notiks Somijā, nedēļas nogalē nodrošinās papildu vēl vairākus reisus starp Rīgu un Tamperi, informēja airBaltic pārstāvji.

Jauniešu aizstāvis Klaišis pēc vizītes Saeimā tviterī "saķeras" ar deputāti

Organizācijas OPEN Radošais centrs vadītājs un krīzes situācijās nonākušo jauniešu un nepilngadīgo aizstāvis Edijs Klaišis pēc Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdes apmeklēšanas trešdien, 24. maijā, tur piedzīvotajam tviterī veltīja asus vārdus, raksturojot to kā "augstprātības un pārākuma demonstrēšanas paraugstundu", kā arī atzina, ka šī bijusi viņa "pirmā un pēdējā" reize šajā komisijā, vēsta portāls delfi.

Draudot prasīt izglītības ministres demisiju, LIZDA gaida no IZM jaunus aprēķinus

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrību (LIZDA) joprojām nepārliecina Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sniegtie aprēķini par to, vai ar valdības piešķirto finansējumu pietiks pedagogu streika prasību izpildei, tāpēc arodbiedrība lūgs līdz 1.jūnijam IZM aprēķinos veikt korekcijas, aģentūru LETA informēja LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga.

airBaltic veic pārrunas par iespējamiem papildu lidojumiem uz Somiju

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic, pēc Latvijas hokeja izlases iekļūšanas pasaules čempionāta pusfinālā, kas notiks Tamperē, veic pārrunas par iespējamiem papildu lidojumiem uz Somiju, teikts aviokompānijas paziņojumā mikroblogošanas vietnē Twitter.

Izklaides vietām par trokšņošanu varētu piemērot sodu līdz 5000 eiro

Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Administratīvo sodu likumā par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā, kas paredz piemērot juridiskām personām, tajā skaitā izklaides vietām, maksimālo sodu par trokšņošanu līdz 5000 eiro.